Marcin Wałowski

Marcin Wałowski

Fizjoterapeuta z ponad 13-letnim doświadczeniem. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku fizjoterapia. 
Wieloletnie doświadczenie w zakresie pracy z pacjentem SPA & Wellnes pozwoliło odkryć potrzeby ludzkiego ciała i zrozumieć mechanizmy pojawiających się problemów psycho-somatycznych. Wysoko rozwinięta empatia i cierpliwość do swoich pacjentów jest fundament budującym zaufanie podczas długofalowej rehabilitacji.
Prowadząc prywatną praktykę fizjoterapeutyczną na terenie Poznania i Warszawy doskonali swój warsztat i poszerza zakres wiedzy, co przekłada się na rozumienie swoich podopiecznych. 


Dzięki indywidualnemu podejściu w pracy z pacjentami osiąga efekty terapeutyczne pozwalające na nowo cieszyć się im radością życia. Posiłkuje się przesłaniem „nie ma rzeczy niemożliwych, są jedynie rzeczy wymagające więcej czasu”. Wszelkie zabiegi i terapie, które stosuje na tkankach wpływają bezpośrednio lub pośrednio na minimalizowanie dysfunkcji, korekcję wad postawy czy zmniejszenie dolegliwości bólowych. 
Dzięki pasji do sportu i wiedzy w zakresie żywienia osiąga sukcesy na płaszczyźnie zdrowego stylu życia swoich Klientów. Ponadto wspierając się różnymi narzędziami, tj. trening medyczny, zapewnia osobom, które zaufały jego metodom pracy, poczucie bezpieczeństwa i swobody z ponownego wyglądu.
Optymizm i energia jaką zaraża swoich klientów podczas terapii, treningów czy szkoleń owocuje trwałymi nawykami prowadzącymi do systematycznej pracy nad sobą.

Ukończone szkolenia:
– Aktualnie studiuje na Akademii Osteopatii 
– Terapia punktów spustowych
– Techniki aktywnego i mięśniowo-powięziowego rozluźniania
– Techniki Energizacji Mięśni – 2 moduły
– Masaż klasyczny i leczniczy II stopnia
– MTG (Masaż Tkanek Głębokich)
– Rozszerzony kurs Kinesiology Taping
– Liczne szkolenia z zakresu odnowy biologicznej SPA & Wellnes
– Trener personalny

Zainteresowania:
– Koszykówka,
– Narciarstwo
– Crossfit/Trening funkcjonalny
– Fotografia
– Kuchnia włoska
– Filmy akcji