O Nas

Centrum szkoleniowe Rafał Uryzaj to połączenia wiedzy wielu świetnych szkoleniowców z zakresu fizjoterapii, osteopatii, masażu, bodywork’u.

Przekazujemy swoja wiedzę z największa dbałością o jakość i sposób przekazu jednocześnie stale dążąc do samodoskonalenia się i pogłębiania własnej wiedzy i doświadczeń.

Jako twórca Centrum zawsze staram otaczać się gronem pasjonatów, którzy kochają to co robią w oparciu o merytoryczne przygotowanie i doświadczenie zawodowe zbierane przez lata pracy. Bardzo ważnym aspektem w doborze szkoleniowców jest to aby każdy z nich był czynnym praktykiem i wiedzę, którą przekazuje opierał na swoim doświadczeniu w pracy z pacjentem, a nie na wiedzy teoretycznej, akademickiej.

Dzięki temu jesteśmy znani na rynku szkoleniowym jako marka, gdzie nadrzędnym celem jest wysoka jakość szkoleń, doświadczona kadra dydaktyczna i szkolenia prowadzone z pasją i w fantastycznej atmosferze.

 

Przedstawiam Państwu Mój Zespół

Rafał Uryzaj

Właściciel i Założyciel
Centrum Szkoleniowego Rafał Uryazaj

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku fizjoterapia.
Praktykuje osteopatię, instruktor, dyrektor Rocznego Studium Terapii Tkanek Miękkich, autor książki „Anatomia Masażu Tkanek Głębokich” oraz publikacji naukowych, tekstów poświęconych pracy z ciałem, fizjoterapii, masażowi.

Rafał Marciniak D.O.

Dyplomowany Osteopata, absolwent SCOM (Sutherland College of Osteopathic Medicine), wykładowca Polskiej Akademii Osteopatii Osteon. Anatomii palpacyjnej uczył się pod okiem Francisa Lafossa D.O.

dr Bogusława Kowacka

doktor nauk medycznych, specjalista 2 stopnia fizjoterapii

Paweł Szeklicki

Fizjoterapeuta, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Specjalista d.s. odnowy biologicznej, wspiera idee holistycznego podejścia do ciała człowieka.

Marcin Jeruzalski

Fizjoterapeuta, Absolwent Państwowej Medycznej Wyższej Szkoły zawodowej w Opolu gdzie ukończył studia licencjackie a następnie magisterskie. Aktualnie doktorant w katedrze Inżynierii Biosystemów Politechniki Opolskiej.

dr Martyna Zaguła

Dyplomowana fizjoterapeutka z 9- letnim doświadczeniem, dzienne studia doktoranckie ukończyła na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

Tomasz Tomasik

Fizjoterapeuta, absolwent łódzkiej akademii Medycznej. Pasjonat technik dalekowschodnich, relaksacyjnych oraz energetycznych

Łukasz Skibiński

Student Akademii Osteopatii w Krakowie oraz absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku fizjoterapia.

Marta Hartka

Masażystka, fizjoterapeutka, trener z dziedziny masażu, odnowy biologicznej i kosmetyki z ponad ośmioletnim stażem, wykładowca na Wyższej Szkole Inżynierii I Zdrowia w Warszawie.

Klaudia Popczyk

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu z tytułem magistra, studentka osteopatii w Poznaniu. Fizjoterapeuta z 7 letnim doświadczeniem pracująca z kobietami w ciąży, po porodzie.

Filtruj Kursy i Miasta

Prowadzimy szkolenia na terenie całej Polski!

Szkolenia stacjonarne w Warszawie

Kursy stacjonarne w Poznaniu

Kursy stacjonarne we Wrocławiu

Kursy stacjonarne w Bydgoszczy

Kursy stacjonarne w Gdańsku

Szkolenia stacjonarne w Rzeszowie

Szkolenia stacjonarne w Białymstoku

Szkolenia stacjonarne w Katowicach

Szkolenia stacjonarne w Radomiu

Szkolenia stacjonarne w Krakowie