Opinie

Państwa opinia jest dla nas ważna!
Zapraszamy do zostawienia komentarza!

 

331 komentarzy

 1. W zeszłym tygodniu miałem przyjemność ukończyć kurs MTG prowadzony przez Pawła Szeklickiego w Gdańsku.
  Kurs został przeprowadzony w bardzo miłej atmosferze, materiał był obszerny ale idealnie rozłożony czasowo, przez co wszystko się zgrywało w całość i były także odpowiednio czasowo dobrane przerwy.
  Sam prowadzący bardzo ciekawie opowiadał o kursie ale także też wspominał o dodatkowych informacjach, które mogą być kluczowe w wstępnej diagnozie pacjenta
  Zdecydowaną zaletą było indywidualne podejście do pacjenta poprzez body-reading oraz wstępne testy i re-testy po zakończonych technikach.
  Polecam wszystkich!

 2. Jestem świeżo po ukończeniu 6 dniowego szkolenia MTG prowadzonego przez pana Pawła.
  Polecam każdemu, kto chciałby poszerzać swoją wiedzę w tym zakresie. Świetny prowadzący, z ogromem wiedzy, doświadczenia, poczuciem humoru i umiejętnością oraz chęcią dzielenia się tym wszystkim. Polecam!!!

 3. Jak dotychczas bylam na dwoch kursach MTG z Łukaszem Skibiński i Relax & Therapy z Weronika Barabasz. Oba szkolenia przeprowadzone wspaniale, ogrom wiedzy praktycznej i merytorycznej. Widac, że to co robia to ich pasja u w fantastyczny sposób potrafia się tą wiedzą dzielić. Myśle, że kolejny kurs w Centrum Rafała Uryzaja przede mną a każdemu kto się zastanawia czy warto polecam w 100 %

 4. Polecam kurs MTG Rafała Uryzaj. Na wysokim poziomie.

 5. Jeżeli zastanawiasz się czy na pierwszy kurs wybrać coś z oferty Centrum Szkoleniowego Rafała Uryzaja to nie trać czasu i zapisuj się na najbliższy termin. Ukończyłem kurs MTG prowadzony przez Marcina Wałowskiego i ciężko mi sobie wyobrazić coś lepszego na start mojej przygody. Niesamowita wiedza, sposób jej przekazania oraz atmosfera to rzeczy które towarzyszyły przez cały czas trwania kursu. Serdecznie polecam 😀

 6. Jeśli szukasz kursów, które podniosą Twoje kwalifikacje i chcesz by poprowadzili Cię profesjonaliści – jesteś w dobrym miejscu. Wiele kursów za mną, wiele przede mną, ale na pewno będę korzystać z ofert Centrum Szkoleniowego Rafała Uryzaja, bo jest to najlepiej zainwestowany czas i pieniądz w zamian za wiedzę. Szczególne uznanie należy się Pawłowi Szeklickiemu. Ogrom wiedzy, doświadczenia. Godziny i dni kursu przebiegają w dobrej atmosferze, uśmiechu a taka dobra relacja bardzo służy przyswajaniu wiedzy. Polecam kurs Punkty Spustowe, MTG i każdy, który prowadzi Paweł Szeklicki.

 7. Polecam kurs Pawła Szeklickiego Terapia mięśniowo – powięziowych punktów spustowych. Szczerze mogę powiedzieć że kurs przerósł moje oczekiwania. Paweł zaprezentował mnogość praktycznych technik w pracy z punktami spustowymi, które są przydatne również w innych rodzajach terapii. Przedstawił swoje metody postępowania z pacjentem, diagnostyki. Nie bez znaczenia jest jest również przyjazna atmosfera i poczucie humoru prowadzącego.

 8. Świetne szkolenie z MTG u Pawła. Multum wiedzy i praktyczne przykłady. Super poczucie humoru i świetna atmosfera!

 9. Ukończyłam kursy MTG oraz Terapii Punktów Spustowych prowadzone przez Pawła Szeklickiego. Ogromna wiedza i holistyczne podejście, które otworzyły mi oczy na wiele rzeczy. Po tych szkoleniach czuję się zdecydowanie pewniejsza tego, co robię i sprawia mi to dużo większą satysfakcję. Ponadto szkolenia były prowadzone w super atmosferze i już nie mogę się doczekać Rozluźniania Mięśniowo – Powięziowego.
  Pozdrowienia z Torunia! 🙂

 10. Niedawno brałem udział w szkoleniu 'usuwanie punktów spustowych ’ i nie żałuję.
  Poziom prezentowanej wiedzy i umiejętności instruktora bardzo wysoki, prócz tego to co stanowiło treść kursu przestawione w sposób rzetelny i zrozumiały. Polecam

 11. Szkolenie z terapii mięśniowo-powięziowych punktów spustowych było niezwykle wartościowe. Zyskałam głębsze zrozumienie mechanizmów powstawania punktów spustowych oraz skuteczne techniki terapeutyczne. Paweł Szeklicki prezentował obszerną wiedzę, a praktyczne zajęcia pozwoliły mi doskonalić umiejętności w bezpośrednich interakcjach z pacjentami. Zauważyłam znaczną poprawę w mojej zdolności do rozpoznawania i leczenia problemów mięśniowo-powięziowych. Szkolenie było dobrze zorganizowane, a atmosfera sprzyjała wymianie doświadczeń. Gorąco polecam to szkolenie wszystkim, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę i umiejętności.

 12. Dla wszystkich zainteresowanych tematem uroginekologii serdecznie polecam kurs z Klaudia Popczyk.
  Bez wątpienie był to najlepiej zorganizowany kurs na jakim byłam. Dodatkowo wspaniała atmosfera i przestrzeń do wymiany doświadczeń.

 13. Serdecznie polecam kurs MTG. Niedawno ukończyłam kurs z masażu tkanek głębokich, prowadzony przez Marcina Wałowskiego. Zajęcia były bardzo ciekawe, prowadzący był bardzo pomocny a także imponował ogromną ilością wiedzy, którą przekazywał nam uczestnikom z pełnym zaangażowaniem. Ponad to atmosfera na kursie była wzorowa. Naprawdę polecam

 14. Ukończyłem kurs z Tkanek Głębokich pod okiem Marcina Wałowskiego i jestem w szoku jak dużo wiedzy udało się przekazać Marcinowi i nam przyswoić przez dwa weekendy.
  Bardzo mocno polecam szkolenia z Centrum Rafała Uryzaja i już powoli zastanawiam się co może mnie jeszcze zainteresować z oferty.

 15. Ukończyłam dwumodulowy kurs MTG w Centrum Szkoleniowym Rafała. Kosmiczna dawka przekazanej wiedzy, która znacznie ułatwia mi codzienna pracę. Instruktor Marcin Wałowski jest odpowiednią osobą, na odpowiednim miejscu! Kurs poprowadzony w sposób bardzo rzetelny, dokładny. Luźna i przyjemna atmosfera, tylko sprzyjała przyswajaniu wiedzy. Bardzo polecam wszystkim! PS. Dzięki Marcin

 16. Odbyłem kurs MTG pod wodzą Marcina Wałowskiego. Kurs był niesamowity, wiele zyskałem dzięki niemu, a sam prowadzący idealnie przekazał nam swoją wiedzę

 17. Ukończyłam Szkolenie Estetyczna fizjoterapia twarzy.
  Czas z pełni wykorzystany.
  Prowadzący posiada imponująca wiedzę, otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi na każde zadane pytania.
  Ogromnie dziękuje za to spotkanie !
  Szczerze polecam 🙂

 18. Ukończyłam masaż tkanek głębokich u Pawła Szeklickiego i z czystym sumieniem mogę polecić każdemu! ❤ ogromna wiedza, szerokie spojrzenie na problem oraz pasja do pracy z ciałem, którą zaraża ludzi wokół siebie Dziękuję pięknie!

 19. Brałem udział w kursie Masaż Tkanek Głębokich i jestem w pełni zadowolony. Rafał świetnie przekazuje wiedzę i jestem pewien, że w przyszłości jeszcze skorzystam z kolejnych kursów.

 20. Świetny kurs prowadzony przez odpowiednią osobę, która potrafi zaciekawić, a także przekazać wiedzęgorąco polecam !

 21. Polecam każdemu kto szuka rzetelnej wiedzy. To było moje pierwsze szkolenie i z pewnością nie ostatnie.

 22. Szkolenie jak zawsze u Pana Rafała świetne! Profesjonalizm, wiedza i doświadczenie, szerokie spojrzenie na problem, kultura osobista, jasny przekaz. I to, czego może nie widać na zewnątrz, ale co jest w sercu i co jest niesamowicie ważne: dobroć i szacunek dla pacjenta. Dziękuję.

 23. Polecam, polecam polecam! Jak trafilam na szkolenia w Centrum Szkoleniowym Rafał Uryzaj? Zaczęło się od MTG podstawowego, poleciła mi znajoma i tak oto się tam znalazlam. Było MEGA a ja chciałam jeszcze wiecej, tak zapisalam się na Studium Tkanek Miękkich. Za mną juz Anatomia Palpacyjna z Rafalem Marciniakiem, Punkty Spustowe z Pawłem Szeklickim, MTG oraz MTG Integracja z Rafalem Uryzaj. Po każdym z tych szkoleń wychodze mega zadowona, pełna zapału i z coraz bardziej uporządkowana wiedzą. Przede mną jeszcze Terapia wisceralna oraz Powięź w ujeciu osteopatycznym 🙂 polecam cale studium Tkanek Miękkich, ale i rownież każde szkolenie z osobna. Ostatnie z nich MTG INTEGRACJA to dla mnie taka wisienka na torcie, w szczególności po przebytym szkoleniu MTG podstawowym. Wiedza jaka prezentują prowadzący to sztos mialam wystawić ocenę po calym studium, ale nie mogłam wytrzymać, a wiem, że kolejne szkolenia mnie nie zawiodą ❤️

 24. Bylam na szkoleniu u Arka. Konkretna i ogromna wiedza z zakresu masazu z elementami praktycznych umiejetnosci i sporym doświadczeniem wykładowcy 🙂 Szkolenie niezbędne dla pracy zawodowej. Jak najbardziej polecam.

 25. Polecam każdemu początkującemu terapeucie, jak i temu bardziej zaawansowanemu kurs MTG. Kompletna zmiana myślenia, patrzenia na ciało, ogrom wiedzy, którą teraz należy tylko wdrożyć w praktykę. Prowadzący Paweł Szeklicki godny polecenia :)) super atmosfera i merytorycznie przekazana wiedza.

 26. Kurs masażu wisceralnego brzucha godny polecenia.Duża wiedza i dobrze przekazana w M iłoej atmosferze Dzięki Rafałowi i Marcinowi.Myślę że będę korzystać z waszych kursów ,Małgorzata

 27. Jakiś czas temu ukończyłam kurs- japoński masaż twarzy polecam 🙂 Mam czwórkę dzieci chłopców plus męża, więc miałam na kim ćwiczyć 🙂 walka była który pierwszy….
  W tej chwili swoje umiejętności wcielam w klientki 🙂 są bardzo bardzo zadowolone
  Polecam pan Tomasz profesjonalista wiedza i technika przekazana w 100% muzyka atmosfera i ten spokój Pana Tomka miło wspominam.
  Dominika

 28. Witam,
  Dnia 1-3. Września ukończyłem szkolenie Terapia Wisceralna u Marcina Szkolnickiego. Zajmuję się terapia manualna, a na szkoleniu moje teorie zostały wywrócone o 180 stopni. Nie trzeba „atakować” tkanek żeby uzyskać efekt terapeutyczny. Gorąco polecam!

 29. Siema:). Uczestniczyłem w kursie MTG i jestem zachwycony. Rafał to świetny prowadzący, posiada imponującą wiedzę i mało tego, potrafi ją przekazać tak żeby dotarła do nawet najbardziej opornych (mówię o sobie :P). MTG to zarówno świetne narzędzie do pracy z pacjentem, jak i dla samego terapeuty z uwagi na ergonomię wykorzystywanych technik. Gorąco polecam kurs MTG w body-relax, oraz Rafała Uryzaja jako prowadzącego. Krzysztof Tondryk

 30. Brałam udział w intensywnym kursie z masażu tkanek głębokich i oceniam go na 6! Przekazywana wiedza i nauka techniki jest w przystępny a prowadzący za każdym razem pomagał, sprawdzał i odpowiadał na wszelkie pytania. Choć sama mam dość poważne problemy z kręgosłupem stwierdzam iż masaż tkanek głębokich pomógł mi w codziennym funkcjonowaniu. Teraz MTG staram się wykonywać każdemu pacjentowi. Dzięki Rafałowi zupełnie inaczej oceniam teraz moich pacjentów, dużo więcej zauważam nieprawidłowości w postawie i już pracuję nad przywróceniem „ustawień fabrycznych organizmu”. Na pewno skorzystam jeszcze z oferty jaką oferuje BODY-RELAX Centrum Szkoleniowe i zachęcam innych do poszerzania swojej wiedzy i umiejętności 🙂

 31. Dziękujemy 🙂 jesteś chodzącym przykładem jakie cuda czyni MTG i znajomość anatomii.

 32. Brałam udział w szkoleniu z modułu I i II. Szkolenie oceniam na 6! Prowadzący w sposób rzeczowy umiał przekazazać nam wiedze nie pomijająć dawki dobrego humoru. Ale na uwagę zasługuję fakt, że ja jako migrenowiec po technikach MTG pokazanych na kursie pozbyłam się bólu, od czasu kursu nie miałam ani jednego ataku. Także moge powiedzieć, że z autopsji znam dobroczynny wpływ MTG na nasz organizm. Dzięki wiedzy zdobytej na kursie „sieję” dobro i pozbywam się bólu z moich pacjentów i to nie tylko głowy 🙂 Następny kurs Body Relax to Anatomia Palpacyjna już w listopadzie!!! P.S dzięki uczesntictwu w kursie MTG na nowo pokochałam parcę z człowiekiem:)

 33. Byłam na szkoleniu z japońskiego rytuału masażu twarzy- jestem bardzo zadowolona z wiedzy przekazanej przez Pana Tomasza który ma ogromne doświadczenie. Kurs intensywny, godziny w pełni wykorzystane aż za nadto 😉 bardzo dużo praktycznej strony co jest skarbem podczas szkolenia manualnego 🙂 na pewno skorzystam jeszcze ze szkoleń u chłopaków bo tutaj akurat jest: CENA RAZY JAKOŚĆ!
  Pozdrawiam
  Dominika

 34. Uczestniczyłam w kursie Relax&Therapy i jestem bardzo zadowolona. Kurs na wysokim poziomie, super atmosfera i dużo praktyki. Pan Rafał to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Myślę, że jeszcze nie raz skorzystam z kursów Body-relax. Gorąco polecam! ☺️

 35. Szczerze polecam!!! W minionym tygodniu brałam udział w kursie masażu gorącymi kamieniami, bańką chińską oraz w szkoleniu Relax&Therapy. Jestem bardzo zadowolona. Prowadzący bardzo rzetelnie przekazał swoją wiedzę dotyczącą wyżej wymienionych zagadnień. Całe szkolenie przebiegało w miłej atmosferze, a zdobyte umiejętności z pewnością wykorzystam w swojej pracy. Pozdrawiam gorąco

 36. Z całego serca polecam kursy u Tomka Tomasika. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, pasja i umiejętność przekazywania wiedzy 🙂 Do tego znakomita muzyka w tle i przemiła atmosfera!
  A Japońskim Rytuałem Twarzy jestem szczerze oczarowana 🙂
  Pozdrawiam serdecznie!

 37. Szkolenie z technik wiscelarnych to możliwość zdobycia nowej bardzo przydatnej wiedzy do pracy z pacjentem. Doskonała atmosfera; prowadzący Marcin daje z siebie co najlepsze-wiedzę, przekazuje ją w logiczny i ciekawy sposób, który zachęca do samodoskonalenia. Organizacja szkolenia przez Rafała po raz kolejny na wysokim poziomie. Polecam kursy w Body Relax!!!

 38. Terapia wiscelarna to świetne szkolenie! Narobiło pozytywnego bałaganu w mojej głowie teraz potrzeba trochę czasu , żeby to wszystko poukładać. Niby proste techniki, ale można je wykorzystać w wielu sytuacjach. Teraz oprócz podejścia do ciała jak do zbiorowiska mięśni , mam bardziej Holistyczny obraz całości i to jest niesamowite ! 🙂 Kurs prowadzony w fajnym koleżeńskim klimacie, ale nie ma miejsca dla ludzi, którzy utrudniają innym zdobycie wiedzy . Marcin pokazał nam same konkrety i uświadomił nas jak mało wiemy i dlaczego kluczem do każdej terapii z człowiekiem jest wiedza anatomiczna i holistyczne podejście. Myślałem że MGT to najlepszy kurs jaki mogłem wybrać ale teraz ciężko bydzie wybrać, który lepszy. Natomias bez zastanowienia można polecić Body relax jako sprawdzone po raz kolejny świetne miejsc na zdobywanie wiedzy i nowych znajomości.

 39. Uczestniczyłam już w kilku kursach prowadzonych przez Panów Rafała, Pawła i Arka i za każdym razem byłam bardzo zadowolona! Zawsze czytelnie i szczegółowo przygotowane materiały. Luz i poczucie humoru prowadzących, a jednocześnie dokładność i cierpliwość w odpowiadaniu na pytania, pozwalają wprowadzić bardzo fajną atmosferę i przetrwać ogrom wiedzy, która jest dostarczana, szczególnie podczas kursów trwających po 3 dni 😉
  Ostatnio również na kursie Terapia wisceralna, prowadzonym przez Pana Marcina Szkolnickiego dowiedziałam się wielu ciekawych i potrzebnych informacji.
  Mega dużo praktyki podczas kursów oraz pakiet wiedzy jaki się wynosi ze sobą do przećwiczenia sprawia, że były to dla mnie naprawdę dobrze zainwestowane czas i pieniądze! Chłopaki zawsze chętnie podzielą się też informacjami odnośnie literatury, do jakiej warto zajrzeć aby móc wciąż się doszkalać, już po kursie.
  Polecam zarówno początkującym masażystom i fizjoterapeutom jak i już bardziej zaawansowanym i doświadczonym terapeutom!

 40. Serdecznie polecam kurs 'Techniki osteopatyczne w ginekologii i położnictwie’. Wspaniała atmosfera i przede wszystkim ogrom wiedzy przekazanej (w bardzo przystępny sposób) przez Pana Marcina Szkolnickiego. Poznane techniki oraz podejście do terapii wykorzystuję w codziennej pracy, a samo szkolenie będę jeszcze długo ciepło wspominać!

 41. Kurs MGT bardzo profesjonalnie.Zupełnie inne spojrzenie na masaż (wnikliwa analiza tego co się dzieje z tkankami pacjenta pod naszymi palcami podczas masażu). Dużo wiedzy,którą trzeba sobie mocno utrwalić po kursie. Oczywiście warto było!!! Polecam

 42. Miałem przyjemność uczestniczyć w kursie Terapia-trzewno-nerwowo-powięziowa w ostrych i przewlekłych bólach L-S i miednicy
  prowadzony przez pana Arkadiusza Rosiaka
  Kurs ten zdecydowanie ukierunkowany jest by posiąść umiejętność pracy z ciałem w bólach lędźwiowo krzyżowych.Mnóstwo wiedzy praktycznej, czyli to co lubię.Wiedza i profesjonalizm prowadzącego robi wrażenie .A miła i przyjazna atmosfera ułatwia przyswajać wiedzę.Z tego kursu mam bardzo miłe wspomnienia i polecam go osobom szukającym w swojej pracy dobrych rozwiązań terapeutycznych

 43. Nowy kurs Pana Arka Rośka to brakujące ogniwo w pracy z tkanką miękką. Otrzymaliśmy ciekawy skrypt, dużo materiałów w formie elektronicznej oraz odpowiedzi na wszystkie interesujące Nas (kursantów) pytania. Pierwszy raz ktoś pokazał jak wykonać prawidłowo neuromobilizacje oraz jak pracować w logiczny sposób na zawieszeniu narządów wewnętrznych. Serdecznie polecam terapię trzewno-nerwowo-powięziową!

 44. Serdecznie polecam kurs MTG. Arkadiusz Rosiek wykazał się profesjonalnym podejściem do tematu a wszystko to poparte jest wiedzą i umiejętnościami co zasługuje na uznanie. Dużym plusem jest również skrypt, w którym zawarte jest wszystko co przerabia się podczas szkolenia jak również materiały video dzięki którym szybko można „odświeżyć” wiedzę.

 45. Pan Paweł Szeklicki jak zwykle trzymał poziom. Tym razem na kursie „kamieniami, bańką i świecą”. Serdecznie polecam.

 46. Super kurs (Terapia dysfunkcji powięziowych), w którym Rafał spakował full technik. Prowadzący bardzo uważny, obecny tu i teraz ;), cierpliwie tłumaczący wszystkie niuanse. Inspirujący, rozwojowy i bardzo wartościowy czas.

 47. Witam wszystkich.
  W firmie Body Relax zagościłem na początku na kursie masażu tkanek głębokich – mając nadzieję, że rozszerzy on moją pracę z pacjentem o nowe techniki i umiejętności. Tak się właśnie stało. Po pierwszym dniu MTG 1 nie mogłem się doczekać następnych dni. Po ukończeniu części 1 zapisałem się na część 2 a w gabinecie od razu zacząłem wprowadzać to czego się nauczyłem i ku mojemu zaskoczeniu od razu widziałem różnicę a pacjenci ją również dostrzegali. MTG 2 zrealizowałem również. W między czasie zrobiłem też kurs dysfunkcji powięziowych również w Body Relax. ten kurs otwierał oczy na inny aspekt ciała pacjenta a mianowicie powięź. Super kurs. i na koniec zrealizowałem punkty spustowe co było uwieńczeniem wiedzy dotyczącej tematu powięzi. Ja polecam tą szkołę gdyż bardzo się starają przekazać wiedzę a zajęcia praktyczne powodują że uczeń bardzo szybko chwyta to czego się uczy. Jedyny minus jaki znajduję nie zależny od prowadzących to niewystarczająca ilość osób na kursie, nieparzyście. Wtedy jakaś grupa robi się 3 osobowa to trochę utrudnia możliwości nauki, ale nie zabrania jej. Wszystkim życzę powodzenia w zdobywaniu wiedzy i umiejętności a Body Relax po prostu polecam.

 48. Cieszę się, że ukończyłam kurs „Relax&Therapy” z elementami masażu świecą i czekoladą. Na kursie fantastyczna atmosfera a przede wszystkim duuuuużo praktyki, cenne wskazówki prowadzącego, materiały porządkujące wiedzę. Sprawia to, że chce się tam wrócić po kolejną dawkę wiedzy 🙂

 49. Uczestniczyłem w kursie MTG, który był prowadzony przez Pana mgr Pawła Szeklickiego. Podczas zajęć panowała świetna atmosfera, otrzymaliśmy skrypty i filmiki z kursu oraz bardzo przydatną książke z MTG. Instruktor zwracał głównie uwagę na praktyczne aspekty materiału często dodając techniki ze swojego warsztatu. Żadne pytanie nie zostało bez odpowiedzi. Serdecznie polecam wszelkie szkolenia u Pana Szeklickiego.

 50. Uczestniczyłam w pakiecie szkoleń w Poznaniu (bańka, kamienie, Relax&Therapy). Bez wątpienia najlepiej zainwestowany czas i środki. Skrypty pozwalające na zapoznanie się z teorią, zawierające starannie przygotowane informacje, a czas na zajęciach w maksymalny sposób przeznaczony na praktykę. Bardzo dużo ciekawych i praktycznych informacji, sympatyczna atmosfera. Z pewnością na kolejne kursy masażu wybiorę się do Body-Relax.

 51. Relax & Therapy to mój pierwszy kurs ukończony w Body Relax bardzo profesjonalny,wspaniała atmosfera na kursie,dużo nowej wiedzy,jeszcze więcej praktyki a Rafał to krótko mówiąc właściwy człowiek na właściwym miejscu:)
  Szczerze polecam kursy w Body Relax:)

 52. Brałem udział w kursie MTG i kamieniami i bańką. Masaż tkanek bardzo mi się podobał, kurs prowadzony super, możliwość uzyskania nagrania wideo, zadawania pytań, czytelny skrypt.

 53. Brałem udział w kursie masażu gorącymi kamieniami, bańką chińską oraz masażu tkanek głębokich. Ogromna wiedza przekazana w zrozumiały i ciekawy sposób, a to wszystko połączone z wielogodzinną praktyką i w świetnej atmosferze! Ciekawie i bardzo dobrze opracowane materiały z kursu. Rafał chętnie dzieli się wiedzą i daje odpowiedzi na wiele zadawanych pytań. Jestem bardzo zadowolony z kursów i na pewno jeszcze nie raz będę uczestnikiem kolejnych. Serdecznie polecam kursy prowadzone przez Rafała!

 54. Parę dni temu ukończyłem kurs masażu Relax & Therapy a także masażu gorącymi kamieniami i bańką chińską. Kurs rewelacyjny, 5 dni intensywnej pracy i zdobywania wiedzy, którą w niezwykle przejrzysty sposób i czasem z anielską cierpliwością przekazywał nam Rafał. Świetna organizacja czasu, kapitalna atmosfera, bardzo przejrzysty skrypt, do którego można zawsze wrócić i bez problemu przypomnieć sobie techniki. Polecam w 100 % szkolenia w Body Relax

 55. Profesjonalizm 100%…MTG wykorzystuje już w pracy z pacjentami przy każdej możliwej okazji, miałeś rację Rafał, dziękuje i do zobaczenia wkrótce. Pozdrawiam

 56. Niedawno ukończyłem kurs Relax&Therapy w pakiecie z gorącymi kamieniami i bańką chińską. Kolejny raz mogę tylko wychwalać szkolenia prowadzone przez Rafała. Super atmosfera, dużo praktycznej wiedzy przekazywanej w przystępny sposób. Bardzo przejrzyste materiały szkoleniowe. Polecam wszystkim!!!

 57. Jestem parę dni po intensywnym kursie MTG. Na szkoleniu prowadzący przekazał mnóstwo wiedzy oraz umiejętności w bardzo przystępny sposób. Profesjonalne podejście, miła atmosfera sprzyjająca nauce. Super materiały do powtórki i utrwalania umiejętności po kursie. Wszystkim polecam szkolenia pod okiem Rafała w Body-Relax.

 58. Serdecznie polecam firmę Body-Relax. Kursy na wysokim poziomie. Duża dawka wiedzy w atrakcyjnej cenie. Jestem po kursie Masażu tkanek głębokich i na tym nie poprzestanę. Rafał potrafi w prosty sposób przekazać fachową wiedzę i umiejętności. Miła atmosfera zachęcała do swobodnego zadawania pytań,jak coś było niejasne. Jeszcze raz bardzo dziękuję 🙂 pozdrawiam i do zobaczenia na kolejnym kursie 😉

 59. Serdecznie polecam kurs MTG prowadzony przez Rafała,jego profesjonalne podejście do tematu poparte wiedzą i umiejętnościami zasługuje na uznanie. Dużym plusem jest również skrypt, w którym zawarte jest wszystko co przerabia się podczas szkolenia.

 60. Właśnie ukończyłem intensywny kurs MTG. Super podejście, bardzo dużo informacji oraz technik. Na wielki plus zasługuje zaangażowanie prowadzonego oraz skrypt szkoleniowy. Wszystkie informacje, które były podawane na kursie są w nim zawarte i łatwo można do nich wrócić. Miła atmosfera, bardzo dobra organizacja. Polecam wszystkim, naprawdę warto.

 61. Kurs tkanek głębokich przbiegł pomyśle, prowadzący ma dużą wiedzę, choć czasami atmosfera nie jest pozytywna, zdarzało się czasami podniesienie głosu ze strony Rafała Uryzaja. Nauka w większej grupie jest cięższa.

 62. Bardzo dziękuję za świetnie zorganizowany kurs terapii dysfunkcji powięziowych w Krakowie. Dużo wiedzy, mnóstwo praktyki i koncepcji w pracy z tkankami miękkimi powierzchownie i głęboko. Rafał to świetny nauczyciel z doświadczeniem, profesjonalnie i rzeczowo w bardzo miłej atmosferze! Dziękuję za duży wkład w poszerzenie moich umiejętności terapeutycznych 🙂 serdecznie wszystkim POLECAM!

 63. W tym roku zdecydowałem sie zapisać na kurs terapii dysfunkcji powięziowych prowadzony przez Pana Rafała.
  Przyznam, że informacje przekazane podczas szkolenia (bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze) okazały sie niezwykle przydatne podczas pracy z pacjentami, oraz pozwoliły poszerzyć spojrzenie na problemy z którymi zgłaszają sie klienci.
  Wiedza oraz doświadczenie, a także sposób przekazania wiedzy przez prowadzącego pozwalają mi z czystym sumieniem polecenie szkoleń w firmie Body Relax!
  Mam nadzieje, ze uda sie w bliskiej przyszłości zapisać i skończyć kolejne szkolenia w Waszej firmie.
  Pozdrawiam serdecznie i polecam wszystkim!

 64. Ukończyłam kurs punktów spustowych i jestem bardzo zadowolona z jakości prowadzonego kursu. W porównaniu do innych firm ta jest naprawdę warta polecenia. Prowadzący posiadają ogromną wiedzę, odpowiadają na każde pytania, jest miła atmosfera. Serdecznie polecam!!! 🙂 W przyszłości na pewno skorzystam z jeszcze niejednego kursu tej firmy 🙂

 65. Wszystkie kursy, ktore ukończyłam w body relax (tkanki głębokie, powięziówka, punkty spustowe) były poprowadzone na bardzo wysokim poziomie. Dużo praktyki, przydatnych ciekawostek, prowadzący (Rafał Uryzaj i Paweł Szeklicki) z mega dużą wiedzą, którą świetnie potrafią przekazać! A no i atmosfera na kursie super! W 100% polecam! Jak szkolenia to tylko z BODY RELAX! Pozdrawiam

 66. Witam troche krotki wyszedl moj komentarz.Bylam w tym roku na powieziowce i wazne dla mnie bylo to ze wszystkie informacje zawarte byly w skryptach dzieki czemu nie tracilismy czasu na pisanie.Kolejnym plusem jest to ze na facebooku utworzona jest grupa dla osob ktore skonczyly kurszy u Rafala,kazgy moze zadac pytanie np jaka technike zastosowac na konkretny problem.Dostanie rzeczowa odpowiedz i nikt z grupy nie jest zdziwiony ze mozna czegos nie wiedziec.Dla mnie to bardzo wazne poniewaz moja przygode z masazem rozpoczelam od kursow i logiczne jest ze nie mam wiedzy teoretycznej takiej jak osoby po studiach.Idac za ciosem zapisalam sie juz na kurs anatomii palpacyjnej.Polecam

 67. Witam w tym roku ukonczylam kurs terapi powieziowej.Dla mnie wazne bylo to ze wszystkie informacje zawarte byly w skryptach dzieki czemu nie musielismy tracic czasu na pisanie

 68. Byłam na kursie mięśniowo powięziowych punktów spustowych prowadzonym przez Pawła. Był to moj pierwszy kurs z Body Relax i zdecydowanie kolejne bede robiła wlasnie tutaj. Widać, ze duża wiedza prowadzącego, do tego w fajny i jasny sposób przekazana. Paweł potrafił odpowiedzieć na każde pytanie i rozwiać wszystkie watpliwości. Plusem była rowniez fajna i przyjazna atmosfera. Zdecydowanie polecam 🙂

 69. Ukończyłem kurs masażu tkanek głębokich (2 moduły) prowadzony przez Rafała. Dobra organizacja, mnóstwo wiedzy, przede wszystkim praktycznej. Dodatkowo świetna atmosfera na kursie. Polecam 🙂

 70. Serdecznie polecam kurs MTG, biorąc pod uwagę jakość kursu na jakim byłam na pewno skorzystam z innych kursów Rafała.

 71. Brałam udział w dwóch kursach prowadzonych przez Rafała: masażu Relax&Therapy i terapii powięziowej. Jestem bardzo zadowolona z przekazanej wiedzy. Rafał robi to kompetentnie i z zaangażowaniem. Dodatkowym plusem jest niewątpliwie cena kursów w porównaniu do innych na rynku a trwających tyle samo czasu lub krócej. Rafał ma spore doświadczenie i chętnie się nim dzieli. Polecam szczerze.

 72. Witam serdecznie.
  W Body relax za pośrednictwem Rafała Uryzaja zrealizowałem dwustopniowy kurs terapii tkanek miękkich oraz kurs dysfunkcji powięziowych. Muszę powiedzieć bez cukrzenia że kursy te były prowadzone bardzo profesjonalnie oraz merytorycznie. Nie tylko zwiększyłem na nich zasób swojej wiedzy, ale również nauczyłem się zupełnie innej możliwości pracy z pacjentem. Zdobyta wiedza i umiejętności jest przeze mnie wykorzystywana w codziennej praktyce w gabinecie masażu w przychodni w której pracuje. Jedyną kwestią na którą nie miałem wpływu ani ja ani Pan Rafał była niepełna obstawa kursantów co spowodowało że musiałem pracować w grupie trzyosobowej. Jednak nie zmienia to faktu że to czego miałem się nauczyć to się nauczyłem. Wszystkich niezdecydowanych gorąco zachęcam do korzystania z kursów w Body relax. Pozdrawiam Kamil Malesa.

 73. Jestem zadowolony z kursu terapii dysfunkcji powięziowych, obecnie pracyje tylko na tym, gdyż jest bardzo dużo chętnych i niekiedy sam jestem zaskoczony efektami tych technik. Pozdrawiam

 74. Terapia Dysfunkcji Powięziowych to kolejny kurs zrobiony w Body Relax. Lubię się doszkalać, więc mam wyrobione zdanie jak takie szkolenia powinny przebiegać. Jestem oczywiście zachwycona :). Z pełnym przekonaniem to piszę, że kursy u Rafała to najlepsze szkolenia na jakie chodzę. Potrafi zainteresować, przekazać wiedzę i pokazać zastosowanie w praktyce. Do tego na każdym szkoleniu jest super atmosfera, a to jest bardzo ważne :). Oczywiście POLECAM!

 75. Danuta Mendroch
  Pracuję już wiele lat w zawodzie fizjoterapeuty, do emerytury bliżej niż dalej. Zapisałam się na kurs masażu tkanek głębokich, nie żałuję, a moi pacjenci tym bardziej! Na kursie b miła atmosfera, przyjazna,pomocne materiały,które otrzymaliśmy,sposób prowadzenia kursu przez Rafała Uryzaja, jego wiedza zachęciły mnie do zapisania się na 2 moduł.
  szczerze polecam, nie tylko młodym 🙂

 76. Trudno wyrazić zadowolenie moje i moich klientów/pacjentów po kursie (tk. głębokie). Skończyłam 1 moduł i nie mogę doczekać się 2, a to na pewno nie koniec! 🙂

 77. Jako zawodowy technik masażysta i przyszła fizjoterapeutka bardzo się cieszę,że mogłam odbyć kurs masażu tkanek głębokich (aktualnie jestem po I module i czekam z niecierpliwością na kolejne). Poszerzyłam swoją wiedzę oraz umiejętności manualne. W ocenie ogólnej stawiam 5+, prowadzący są bardzo kompetentni, przekazują wiedzę w prosty i jasny sposób. Atmosfera na zajęciach jest przyjazna i luźna, co sprawia,że terapeuta jest zrelaksowany 🙂 dziękuje za przekazaną wiedzę w szczególności Rafałowi, a całej kadrze życzę dalszych pomysłów i owocnych uczniów 🙂 POLECAM NA 100% !

 78. Powiem tak, najlepszy kurs na ktorym do tej pory bylam, Rafal jest swietnym nauczycielem, wynioslam z kursu bardzo duzo. Kazdemu polecam uczestnictwo w kursach Body Relax, swietnie zorganizowany kurs, wspanialy prowadzacy i przede wszystkim duzo cwiczen. Do zobaczenia na II czesci masazu tkanek glebokich :).

 79. Pierwszy mój kurs w Body Relax to była Terapia Manualna Punktów Spustowych,prowadzona przez Pawła Szeklickiego,którą szczerze polecam.Kurs przeprowadzony fachowo.Kolejnym kursem w którym uczestniczę jest Masaż Tkanek Głębokich,prowadzony przez Rafała.
  Kilka dni temu ukończyłam pierwszy moduł i już nie mogę doczekać się drugiego 🙂 Rafał bardzo fajnie przekazuje swoją wiedzę,na kursie panuje luźna atmosfera….więc krótko i na temat: WSZYSTKIM POLECAM KURSY W BODY RELAX

 80. Na kurs masaż tkanek głębokich trafiłam z polecenia i tak również i ja polecam z całego serca!Trzy dni spędzone w Warszawie z super ekipą oraz profesjonalistą w 100% jakim jest Rafał wzbogaciły moja wieloletnia pracę o nowe doświadczenia 🙂 Praktyka i jeszcze raz praktyka a nie tylko sucha teoria..dlatego idąc za ciosem zdecydowałam się na drugą część kursu! Bo naprawdę warto jeśli tylko chcesz coś wnieść do swojej pracy zawodowej 🙂

 81. Po skończeniu technika masażysty i rocznej praktyce na znajomych, stwierdziłam, że wartym byłoby pójść na jakiś kurs, by zobaczyć czy na pewno chcę się rozwijać w tym kierunku. Brakowało mi wiary w swoje umiejętności. Mój wybór padł na Body-Relax. Dlaczego? Bardzo dużo pozytywnych opinii (negatywów chyba o Was nie ma :D), szeroka oferta szkoleń ustosunkowana na dany temat, nie było czegoś takiego jak „24techniki w jeden weekend”, dobre pozycjonowanie na googlach, odpowiednia cena – nie za tanio, bo wzbudziłoby to we mnie podejrzenia, ale też i ceny nie były z kosmosu, dodatkowo prowadzenie portalu serwis-masazysta.pl oraz organizowanie konferencji masażowych.
  Rafał, Marcin i Tomek – chłopaki, wielki ukłon w Waszą stronę. ZARAZILIŚCIE mnie swoją pasją!!! Już wiem, w którą stronę chcę iść, wiem, że jeszcze wiele nauki przede mną, ale już teraz daliście mi duży warsztat pracy, który owocuje pozyskiwaniem nowych, stałych klientów, którzy są BARDZO zadowoleni z moich usług.
  Kursy, szczególnie te 3-dniowe (relax albo modułowe jak MTG), faktycznie są męczące. Prawie cały kurs to praktyka. Bardzo dużo wiedzy jest do przyswojenia. Trzeciego dnia, występuje ogrom zmęczenia, jednak prowadzący jest wyrozumiały. 🙂 Za każdym razem wprowadza luźną atmosferę, dzięki czemu czas płynie przyjemniej a jednocześnie zachowuje przy tym profesjonalizm, chodzi i poprawia błędy (tak Rafał, to o Tobie:).
  Po każdym kursie standardowo występuje: „Wiem, że jednak nic nie wiem” :)))
  Uważam, że uczestniczenie w kursach W TEJ firmie, to BARDZO DOBRA INWESTYCJA W SIEBIE.
  Dziękuję i POLECAM,
  K.

 82. Masaż traktuję jako pasję i szukam ludzi którzy mają podobnie. Zawsze zależy mi na tym by poznawać nowych, bardziej doświadczonych ode mnie masażystów, którzy będą mogli mnie pokierować i natchnąć czymś nowym, świeżym, czymś co nada zabiegom przeze mnie wykonywanym nowy wymiar i pozwoli uciec od rutyny. To znalazłam na kursie masażu Zanzibar. Bardzo dziękuję za poświęcony mi na tym kursie czas i przekazaną wiedzę.
  Serdecznie pozdrawiam całą ekipę Body Relax a przede wszystkim prowadzącą kursu Iwonę 😉

  Czekam z niecierpliwością na pakiet masażu baskijskiego i hinduskiego głowy 🙂

 83. 5-6 grudnia miałam zaszczyt uczestniczyć w kursie masażu Zanzibar. Był to najlepszy prezent Mikołajkowy jaki mogłam sobie zrobić, bo przecież najlepiej inwestować w to co nas rozwija i daje radość.Poznałam ciekawe osoby (które pozdrawiam :)) pełne pasji i pozytywnej energii. Poszerzyłam wiedzę teoretyczną i praktyczną. Kurs odbył się w luźnej atmosferze, a muzyka cały czas brzmiała w naszych uszach.
  Zrozumiałam, że Zanzibar to przygoda zarówno dla klienta jak i masażysty. Podczas masażu przenosimy się w różne zakamarki naszej wyobraźni.
  Podsumowując:
  Mnóstwo pozytywnej energii
  Kolejny dyplomik do kolekcji
  Niesamowite wspomnienia
  Cudowni ludzie z pasją
  100 % satysfakcji
  Pozdrawiam!

 84. Polecam kursy: masażu tkanek głębokich i manualnej terapii punktów spustowych. Potwierdzam również dużą skuteczność w usprawnianiu przez zastosowanie masażu tk. głębokich. Pomocą są także filmy z kursów, dzięki którym można sobie przypomnieć to co było na szkoleniu.
  Dużym plusem jest również możliwość bezpłatnego powtarzania kursu. Gorąco polecam.

 85. Miałam przyjemność uczestniczyć w 2 kursach prowadzonych przez Rafała i jestem bardzo zadowolona, kursy prowadzone są profesjonalnie, w bardzo miłej atmosferze. Z czystym sumieniem polecam wszystkim:)

 86. Pełen profesjonalizm pana Rafała. Uczestniczyłem w kursie masażu tkanek głębokich. Przykładów skuteczności tego typu terapii, w codziennej pracy doświadczam wiele. Pacjenci są zachwyceni, ale i zainteresowani tą formą pracy z ich ciałem. Często długoletnie dolegliwości zanikają. Sama praca przynosi o wiele więcej satysfakcji. Jest przyjemniejsza, o wiele mniej męcząca. Polecam wszystkim.

 87. Uczestniczyłem w kursie – Terapia Manualna Punktów Spustowych. Intensywne 2 dni :). Paweł chętnie odpowiadał na pytania, widać że lubi dzielić się wiedzą. Dobre materiały pomocnicze, Paweł także podzielił się literaturą którą warto przeczytać, a jak dla mnie obowiązkową ;). W mojej praktyce świetne uzupełnienie warsztatu pracy. Bardzo praktyczne podejście. Polecam 🙂

 88. Jestem po pierwszej edycji kursu terapii dysfunkcji powięziowych. Długo szukałam czegoś skutecznego dla Pacjentów bólowych. Wiedziałam już, że powięź to klucz do terapii, działałam intuicyjnie, ale dopiero na tym kursie poznałam ważne zasady oraz dużo technik. I to się sprawdza! Działa:-) A najważniejsza jest cierpliwość i „słuchanie” tkanek. Czasami trzeba lekko odpuścić, żeby iść dalej. Jak w życiu:-)
  A najfajniejsze w tym kursie było to, że sposób przekazywania wiedzy i atmosfera sprawiły, że te 3 dni były bardzo przyjemnie spędzonym czasem. Dzięki Rafał:-)

 89. Jak dla mnie super, byl to drugi kurs w życiu na ktorym bylem i porownaniu do pierwszego to niebo i ziemia. Serdecznie polecam pana Rafala Uryzaja.

 90. Polecam kurs Relax&Therapy. Szkoda, że takich umiejętności i samego podejścia do masażu, które prezentuje Rafał, nie przekazuje się w szkołach. Może wówczas jakość usług w zakresie masażu świadczonych w ośrodkach spa byłaby dużo wyższa. Polecam wszystkim tym, którzy czują, że masaż to przede wszystkim dotyk a nie schemat.

 91. Rafał bardzo dziękuję Tobie za wszystko. Za to że w zeszłym roku ukazałeś mi drogę która zawsze mi w duszy grała. Jesteś niesamowitym człowiekiem z pozytywną aurą. Do tego specjalistą od którego z przyjemnością chce się czerpać wiedzę oraz umiejętności.Jesteś człowiekiem w którym płomień pasji niesie wiele ciepła dzięki któremu wielu ludzi może czerpać inspiracje do dalszej pracy i rozwoju.Twój zapał,spokój i niesamowita umiejętność przekazywania wiedzy pozwala przyswajać umiejętności z lekkością i chęcią powrotu. Masz niesamowitą prace. Jestem fizjoterapeutka jednakże będąc w tej branży nie mam pozytywnego opinii o ludziach pracujących w niej. Ty pokazujesz że można patrzeć głębiej niż tylko na tkankę mięśniową. Masz otwarte serce i umysł co pozwala poszerzać horyzonty niosąc pomoc oraz pokazywać innym jak to czynić z harmonią w sobie. Na kursy prowadzone przez Ciebie na pewno powrócę. Masz niesamowitą prace.
  Dziękuję bardzo.

 92. Masaż tkanek głębokich moduł I – polecam bardzo. Duży zakres wiedzy, bardzo dobrze podany i zaprezentowany. Profesjonalnie i intensywnie. Małe grupy pozwalają na dokładne przećwiczenie wszystkiego i indywidualne traktowanie. Dobrze zorganizowany i przeprowadzony w bardzo miłej atmosferze.

 93. Byłem,zobaczyłem… POLECAM!

  Ukończyłem MTG 1 i 2 u Rafała. Atmosfera jaka buduje Rafał na kursie jest niesamowita. Każdego kolejnego dnia z miła chęcią wchodziłem na sale gdzie odbywały się zajęcia i pomimo ” zmęczenia materiału” np w dniu 3 osobiście odczuwałem radość, że mogłem uczestniczyć w kursie i szkolić się u boku takiego fachowca jakim jest Rafał.

  Polecam kursy u Rafała -> fachowa wiedza, genialna atmosfera i gwarancja udoskonalenia swoich umiejętności.

  Osobiście w 100% wybiorę „coś”:P z szerokiej oferty Body – Relax:)

 94. Po zakończonym pierwszym module masażu tkanek,który w Kłodzku poprowadził Rafał Uryzaj czuje się pewien niedosyt mimo intensywnego tempa kursu. Dawno nie spotkałam się z takim profesjonalizmem pod każdy względem prowadzenia kursu dotyczy to zarówno sposobu przekazanej wiedzy,skryptu oraz towarzyszącej temu atmosferze! Dzięki temu spojrzałam na fizjoterapie i masaż w inny sposób. Stało się to impulsem do dalszego samorozwoju i edukacji.Cieszę się ze spotkałam takiego pasjonata i profesjonaliste na swojej drodze. Z niecierpliwością czekam na kolejną dawkę wiedzy na drugim module.
  Pozdrawiam i polecam kursy organizowane przez Body&Relax.☺
  Magda

 95. Długo nie miałam już do czynienia z prawdziwą fizjoterapią – to była moja pierwsza myśl, w drodze powrotnej do domu, po kursie masażu tkanek głębokich (I moduł). Zajęcia prowadził Rafał Uryzaj – pasjonat i profesjonalista! Miał dla naszej grupy OGROMNIE DUŻO cierpliwości, dzielnie znosząc nasze nastroje. Za to wielki szacun 🙂 Wiedzę przekazywał nam z wielką uwagą, skupieniem i bardzo przystępnie. Mogę szczerze powiedzieć, że to były trzy, najlepiej zagospodarowane, dni od dłuższego czasu, w moim życiu 😉 Mam chęć do działania, samorozwoju oraz kontynucji kolejnych etapów szkoleń. Szczerze polecam wszystkim fizjoterapeutom/nauczycielom wych.fizycznego/trenerom sportowym, personalnym…. etc.
  Moją przygodę z BODY – RELAXem uważam za rozpoczętą! 😀

 96. Uczestniczyłam w kursie masażu tkanek głębokich moduł I. Zaprezentowany został wysoki poziom i jakość prowadzonego kursu. Serdecznie polecam wszystkim którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę u umiejętności. Naprawdę warto!!!

 97. Byłem na kursie masażu bańką chińska i gorącymi kamieniami. Szkolenie było prowadzone świetnie. Pogodna atmosfera, dużo śmiechu i przede wszystkim profesjonalne podejście. Polecam!

 98. Polecam wszystkim kursy body relax. Jestem po Relax & Therapy oraz bańkach chińskich i gorących kamieniach. Wszystkie kursy prowadzone w bardzo miłej atmosferze sprzyjającej zdobywaniu wiedzy. Rafał ma dar przekazywania wiedzy więc nie ma co się zastanawiać tylko wybrać odpowiedni dla siebie kurs w Body Relax !

 99. Jestem już by można rzec stałym bywalcem kursów organizowanych przez Rafała. Najpierw była bańka chińska ,teraz dwa moduły masażu tkanek głębokich . Co mogę napisać świetny nauczyciel chętnie dzieli się wiedzą nawet wykraczającą poza ramy kursu , a dającą nam szerszy pogląd na dany problem . Bardzo dobre skrypty ,świetnie nagrane filmiki które nas tylko upewniają i dają gwarancję wysokiej jakości i powtarzalności technik , a co za tym idzie skuteczności terapii. Tak przygotowane materiały dają nam gwarancję wysokiego poziomu przygotowania nas , a także dużego profesjonalizmu Rafała , który podpisuje się pod nimi.

  dzięki Rafał.

 100. Jestem po kursie masażu tkanek głębokich – moduł I… który w 10 minut sprawił, że niezakładany przez 5 lat praktyki jogi lotos, założył się sam, bez rozgrzewki, asan, rozciągań, wygięć 😉
  Jestem zachwycona ilością wiedzy, jaką dostałam przez 3 dni szkolenia. Nie mogę doczekać się II modułu.
  Polecam z całego serca szkolenia u Rafała.
  Profesjonalizm, pasja i zaangażowanie – czego chcieć więcej!

 101. Na drodze naszej edukacji która trwa przez całe życie spotykamy wielu ludzi które przekazują nam swoja wiedzę.
  Jednak spotkać kogoś kto robi to z pasji a nie tylko z obowiązku jest czymś wspaniałym.
  Taką osobą zdecydowanie jest Rafał .
  Pozytywna energia miły nastrój i przyjemna atmosfera którą stwarza podczas kursu bardzo pomaga w przyswajaniu informacji które nam przekazuje.
  Jego pasja i chęci są szczere że bez cienia wątpliwości mogę powiedzieć że to co robi jest na tym świecie bezcenne i jest darem z którego miałam szanse skorzystać.
  Dobrze spotkać na swojej drodze taką osobę która doładuje dobrą energią baterie aby móc dalej i efektywniej robić to co się lubi i dążyć do dalszego rozwoju.
  Dziękuję i mam nadzieję do zobaczenia 🙂

 102. Witam. Uczestniczyłam w kursie- Japoński Rytuał Masażu Twarzy. Tomasz rzetelnie przekazuje wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną. Opracowane materiały szkoleniowe są bardzo jasne i pomocne. Tomku dzięki za cierpliwość i przemiłą atmosferę. Doceniam pomoc w zorganizowaniu się osobie z tak daleka jak ja :). Po praktykowaniu w domu, zaczęłam praktykować w pracy. Każdy klient/ klientka mówi, że to niezwykły masaż. Co dla mnie istotne- z kursu wróciłam nietylko zadowolona ale i doskonale zrelaksowana. Masaż potrzebuje uczuć i pasji- cieszę się że u Was ją znalazłam.

 103. W miłej atmosferze profesjonalne szkolenie 🙂 Polecam !!!

 104. 😉 Masaż Balijski pierwsza klasa:) 100% satysfakcji Iwonka super osoba, super instruktorka posiada ogromna wiedza i swietnie ja przekazuje z miloscia 😛 🙂 Pozdrawiam ;)) i POLECAM!:)

 105. Polecam, polecam, jeszcze raz polecam!
  W prawdzie byłam tylko na jednym warsztacie z Bańki chińskiej, ale już wiem, że chętnie skorzystam z innych szkoleń organizowanych przez Body-Relax. Profesjonalizm, jasny przekaz wiedzy i miła atmosfera – czego więcej chcieć od zajęć 🙂
  Pozdrawiam serdecznie!

 106. W czasie kursu masażu tkanek głębokich i później na Relax & Therapy czułam się jak dziecko w sklepie z czekoladą, które może jeść co chce i przytyje wiedzą 😉
  Od samego początku wiadomym było, że Rafał angażuje się w to co robi. Dzieli wiedzą w sposób rzeczowy, jasny, powtarza, analizuje, odpowiada, buduje napięcie ;-), angażuje każdego, a w chwili zwątpienia i mojego „ja tego nie będę” – nie odpuścił. Dziękuję. Za pomoc, wsparcie i zrozumienie. Rafale, robisz więcej, niż tylko przekazujesz wiedzę o masażu. Motywujesz do działania, zmieniania, poprawiania i ciągłego doskonalenia się. Dzięki, M.

 107. Bardzo polecam kurs masażu tkanek głębokich (prowadził Rafał Uryzaj)! Ogromna wiedza,świetny sposób jej przekazywania! Bardzo dobre materiały szkoleniowe! Super! Polecam 😉

 108. Nie będę pisała, że kursy są profesjonalne, bo są ponad to, nie będę pisała, że poziom kształcenia jest wysoki, bo przekracza tą granicę, powiem Tylko, że Rafał ma dar i tworząc swój autorski masaż Relax & Therapy przeszedł samego siebie :)Do dziś nie spotkałam lepszego masażysty ! Spodziewaj się mnie niebawem, bo jestem zakochana w tym masażu do dziś 🙂

 109. Gratuluję takiego szkoleniowca jak Iwona. Jest to tak energiczna i żywiołowa osoba, że nawet przez sekundę kurs się nie dłużył. Ma dużą wiedzę i przekazuje ją w najlepszy z moim zdaniem możliwych sposobów. Jest wspaniałym człowiekiem i wielką duszą. Jeszcze raz brawo 🙂

 110. Kurs MTG jak i sam Rafał jest „wporzo”.
  Pozdrawiam!

 111. > W bieżącym roku odbyłem kurs „relax-teraphy” połączony z masażem gorącą czekoladą i świecą. Kurs spełnił moje oczekiwania. Wysoki profesjonalizm prowadzącego. Wspaniała atmosfera, genialny pomysł, pomocne materiały szkoleniowe. Polecam wszystkim i zachęcam do skorzystania z oferty kursów. Pozdrawiam wszystkich :}

 112. W zasadzie wszystko co pozytywne zostało powiedziane w innych komentarzach. Na duży plus zasługuje profesjonalne podejście i zarazem duży luz Rafała. Dla mnie konkret i z całą pewnością jeszcze jakiś kurs w Body-Relax zrealizuję. Pozdrawiam.

 113. Miałam okazję uczestniczyć w 3cz. kursu masażu tkanek głębokich, który był prowadzony przez Rafała.Kurs polecam wszystkim osobom dla których liczą się przede wszystkim umiejętności praktyczne.Prowadzący bardzo chętnie dzieli się swoim doświadczeniem zawodowym i wiedzą,którą przekazuje w rewelacyjny sposób.Dodatkowym atutem kursu są małe grupy szkoleniowe.A jeśli chodzi o atmosferę na kursie jest fantastyczna:)

 114. Uczestniczyłem w kursie masażu tkanek głębokich cz. 3
  Bardzo miło wspominam każdy z kursów w których brałem udział
  Zgromadzają one pasjonatów masażu,jego technik i profesjonalnego podejścia do tematu.Zajęcia zawsze prowadzone są w luźnej,miłej i nie krępującej atmosferze. To najlepszy sposób by rozwijać swoje pasje i doskonalenie umiejętności.
  Mam nadzieję skorzystać jeszcze z innych kursów w niedalekiej przyszłości.
  serdecznie pozdrawiam i polecam innym

 115. Uczestniczyłam w kursie masażu tkanek głębokich. Masaż ten zdecydowanie ukierunkowany na terapię, absolutnie nie należy do masaży relaksacyjnych. Polecam wszystkim masażystom i fizjoterapeutom dla podnoszenia swoich umiejętności i poszerzania wiedzy.
  Przebieg kursu – w praktykę wplatana teoria (najlepsze rozwiązanie), fajny, luźny klimat, mnóstwo materiałów szkoleniowych.
  Wybierajcie mądrze, nie na oślep. Uczcie się tam, gdzie można się dużo nauczyć. Body-Relaks jest godne polecenia.

 116. Uczestniczyłam w trzech częściach kursu masaż tkanek głębokich i powtórzę opinię chyba wszystkich. Świetna atmosfera, mnóstwo praktyki na najwyższym poziomie. Bardzo przydatna wiedza i umiejętności, które stosuję teraz bardzo często na moich pacjentach. Efekty super! Polecam gorąco!

 117. Witam miała okazje uczestniczyć w kursie masażu bańką chińską jest bardzo zadowolona,że ukończyłam ten kurs ponieważ zyskała więcej wiedzy i umiejętność w masażu pozdrawiam

 118. Miałam przyjemność uczestniczyć w dwóch częściach kursu masażu tkanek głębokich, świetne techniki, które przekładają się na lepsze samopoczucie pacjentów i nie tylko 🙂 a atmosfera zajęć , profesjonalizm i pozytywna energia Rafała sprzyjają przyswajaniu wiedzy i nowych umiejętności. Gorąco polecam i niecierpliwie czekam na 3 część

 119. W listopadzie uczestniczyłam w kursie manualna terapia punktów spustowych który odbył się w Myszyńcu a prowadził Paeweł Szeklicki
  Kurs był bardzo intensywny. Profesjonalizm, świetne podejście do uczestników czynią z tego kursu naprawdę wartościowe narzędzie do wgłębiania się w metodę, sama metoda nauczania jest rewelacyjna – najpierw człowiek ma burzę w głowie (mnóstwo informacji jeśli chodzi o technikę , kolejność wykonywania, itp ale na koniec następuje moment rozjaśnienia gdy wszystkie informacje przekazane przez Pawła składają się w jedną całość 🙂 i tu widać jak cały kurs jest dokładnie przemyślany i zbudowany by kursant wychodząc z niego czuł pełną satysfakcję, moim zdaniem kurs jest wart każdej ceny :). Gorąco polecam, moim zdaniem nie ma lepszego kursu na rynku.

 120. Ukończyłem jeden z wakacyjnych kursów Relax&Therapy w upalne dni w Warszawie.

  Muszę przyznać, że techniki z tego kursu są do dzisiaj i już od ponad pół roku wykorzystywane przeze mnie w pracy zawodowej za granicą.
  Efektem stosowania tych metod jest zadowolenie moich klientów z całej Europy. To jest najważniejsze-odczuwanie satysfakcji z wykonywania swojej pracy i pewność, że to co się robi ma sens i jest dobre.

  Polecam każdemu kursy Body Relax !!!
  Pozdrawiam

 121. Wszystkim serdecznie polecam kursy, bardzo miła atmosfera, mnóstwo nowej wiedzy do przyswojenia oraz profesjonalizm prowadzącego 🙂 Pozdrawim

 122. Ukończyłam kurs masażu bańką chińską, grupa kameralna, cena niska, a jednocześnie pełen profesjonalizm. Na pewno wrócę na masaż tkanek głębokich !

 123. Drugi stopień masażu tkanek głębokich już za mną. Warto zainwestować w siebie, w podwyższenie swoich umiejętności ucząc się od takiego fachowca jakim jest Rafał. Dużo wiedzy teoretycznej, ale jeszcze więcej praktycznej. Na szczęście prowadzący bardzo lubi dzielić się swoją wiedzą, także tylko korzystać 😉 Do tego niezwykła cierpliwość z jego strony oraz spokój w tłumaczeniu. Zaangażowanie oraz dobra energia przenosi się na kursantów, a atmosfera zawsze jest taka sama – pozytywna i z poczuciem humoru. Pozostaje tylko czekać na część trzecią.
  Do następnego 🙂

 124. Ukończyłam kurs masażu gorącymi kamieniami, bańką chińską i świecą było poporostu super:) cudowna atmosfera stworzona przez Pawła i wiedza jaką nam przekazałdaje siłę do działania. Naprawde polecam bo warto:)

 125. Jestem absolwentem kursów Relax&Therapy i MTG. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że atmosfera w trakcie kursów jest gorąca:): sprzyja zdobywaniu nowej wiedzy, służy pogłębianiu nowych umiejętności, a uwagi i wskazówki prowadzącego są bardzo cenne dla dalszej pracy z pacjentem.

 126. Uczestniczyłem w kursie masażu tkanek głębokich cz1 i cz2, Kurs bardzo dobrze zorganizowany, w miłej i sympatycznej atmosferze. Rafał przekazał bardzo dużo wiedzy i możliwości pracy z ciałem, co przełożyło się na efekty i zadowolenie moich pacjentów. Ogólnie 6+ i do zobaczenia na cz3.

 127. Witam. W maju tego roku uczestniczyłem w I części kursu Masażu Tkanek Głębokich. Prowadzący Rafał Uryzaj wykazał się otwartością na wszystkich uczestników i każdego z nas traktował na równi. Dużo praktyki i wiedzy, świetne materiały zawierające teorię, no i miła atmosfera. Polecam każdemu kto chce powiększyć warsztat swoich umiejętności i skuteczniej pracować z klientem/pacjentem.

 128. WITAM, BYŁEM PORAZ DRUGI NA KURSACH PROWADZONYCH PRZEZ RAFAŁA. KONCEPCJA OPRACOWANIA TKANEK GŁĘBOKICH BARDZO PRZYDAJE SIĘ MI W PRACY. EFEKTY SĄ WIDOCZNE JUŻ PO PIERWSZYM ZABIEGU. NA KURSACH PRZEDE WSZYSTKIM RAFAŁ STAWIA NA PRAKTYKĘ, CO SPRAWIA, ŻE PO KURSIE JESTEŚMY PEWNI SWOICH NABYTYCH UMIEJĘTNOŚCI. PORÓWNUJĄC BODYRELAX Z INNYMI FIRMAMI SZKOLENIOWYMI, UWAŻAM, ŻE BODYRELAX JEST NAJLEPSZĄ FIRMĄ.:-)

 129. Miałam okazję uczesniczyć na kursach u Rafała i mogę śmiało powiedzieć, że był to czas po brzegi wypełniony ciekawymi informacjami i BARDZO dużą ilością praktyki (co jest dużym plusem). Naprawde warto poświęcić swój czas na takie kursy. POLECAM 🙂

 130. Jestem bardzo zadowolony z kursu – masaż bańką chińską i gorącymi kamieniami. Kurs świetnie i konkretnie przeprowadzony, nastawiony na praktykę. Polecam serdecznie

 131. Niedawno odbyłam kurs masażu bańką chińską I gorącymi kamieniami prowadzącym był Rafał Uryzaj I muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolona.Widać że Rafał angażuje się w 100 procentach w swoją pracę, lubi to co robi i potrafi zarazić tym innych ludzi.Na kursach miałam pierwszy raz doczynienia z masażem I Mnie też zaraził Mnie chęcią do masowania:) Teraz się tym zajmuje I naprawde POLECAM 🙂

 132. W DNIU 26-27.04.2014 zostal przeprowadzony KURS MASAZU „gorącymi kamieniami i „bańką chińska w Gdańsku.
  Byłam uczestniczką na tym kursie i muszę powiedzieć,,,,,,,,,,
  … Coś wspaniałego, mogę szczerze polecić go wszystkim osobom które posiadają doświadczenie lub dopiero zaczynają swą przygodę z masażem.
  Pan Paweł,który przeprowadził kurs to Profesjonalista,kładzie duży nacisk na praktyczną stronę kursu no i ma „cudowne ręce”

  Kurs był prowadzony na bardzo dobrym poziomie i warto to docenić!!!
  NAPRAWDĘ POLECAM WSZYSTKIM

 133. w kwietniu uczestniczylam w kursie masazu banka chinska,goracymi kamieniami i swieca aromatyczna. Jestem bardzo zadowolona,prowadzacy jest zdecydowanie praktykiem,widac dlugi staz pracy w jego rękach,posiada imponujaca wiedze z zakresu masazu. Sam kurs przeprowadzony zostal bardzo sprawnie i na wysokim poziomie dydaktycznym. Na pewno skorzystam jeszcze z oferty kursow prowadzonych przez bodyrelax

 134. Rewelacyjny człowiek ,profesjonalista,świetny organizator na bardzo wysokim poziomie zarówno osobistym jak i organizacyjnym..Szczerze polecam bez zbędnego szukania !Rafał kiedy trzecia część Tkanek Głębokich? A może Rozlużnianie Mięśniowo-Powięziowe? Pozdrawiam serdecznie.

 135. Kursy prowadzone przez Rafała są bezkonkurencyjne!
  Uczestniczyłam w zajęciach dotyczących masażu „Relax & Therapy” i śmiało mogę powiedzieć, że biorąc pod uwagę ogrom przekazanej wiedzy, materiały szkoleniowe,koncepcję masażu (!), atmosferę i zaangażowanie prowadzącego, był to najlepszy kurs w jakim brałam udział. Pokuszę się również o stwierdzenie, że te 3 dni nauki i relaxu odmieniły moje życie, poprzez umiejętności jakie nabyłam – na płaszczyźnie zawodowej, natomiast dzięki dobrej energii Rafała – mentalnie.
  Jeszcze raz GORĄCO POLECAM kursy u Rafała Uryzaja!

 136. Bardzo gorąco polecam kurs masażu bańką chińską oraz kamieniami; niepowtarzalna atmosfera, bardzo duży nacisk na praktykę, zajęcia prowadzone ciekawie, bezpośrednio po kursie czułam, że jestem gotowa do pracy z pacjentem. Raz jeszcze bardzo gorąco polecam!

 137. Polecam kursy masażu tkanek głębokich :)…dla zwolenników niestandardowego przekazywania teorii i praktyki (logicznie,ciekawie z pasją i humorem),dla opornych (Rafał wykazuje się anielską cierpliwością),dla tych,którzy chcą pomóc swoim pacjentom skuteczną terapią
  i dla wszystkich pozostałych też 😉

 138. Miesiąc temu byłam na pierwszej części kursu masażu tkanek głębokich. Był to jeden z najlepszych kursów jakie zrobiłam!! Przeprowadzony w małej grupie, nastawiony na praktykę, czyli to co jest najważniejsze i do tego przekazany w bardzo miłej atmosferze 🙂 Od razu po kursie zaczęłam stosować techniki z tego masażu w pracy i naprawdę się sprawdzają, klienci zadowoleni, a ja mam poczucie dobrze wykonanej pracy. Niewątpliwe zrobię w przyszłości kolejną część/części i mogę szczerze polecić każdemu kto jeszcze się zastanawia czy warto go zrobić! 🙂

 139. Kursy Masażu Tkanek Głębokich u Rafała to fascynująca przygoda 🙂
  Byłam na nich co prawda pół roku temu ,ale z biegiem czasu widzę jak bardzo mi się przydały. Technika ta pozwala bowiem w szybki sposób przynieść ulgę dużej ilości moich pacjentów. Dodatkowo muszę przyznać ,że wiele z cennych uwag na temat ergonomii pracy przy stole jakie udziela w czasie kursu Rafał pozwoliły mi na poprawę komfortu pracy 🙂
  Polecam wszystkim chcącym doskonalić swoje umiejętności 🙂

 140. Muszę przyznać, że świetnie spędziłem czas na kursie, a może trafniej- ogólnie na 'wyjeździe’, bo to też jest ważne.
  Co prawda jestem osobą, ktora potrzebuje trochę czasu w nowej grupie, żeby złapać luz ale Ty jako osobowość i prowadzący, jak i nasza grupa tworzyliście tak fajną atmosferę, że szkoda mi, że czwarty dzień był ostatnim… Jak to mówi stare przysłowie- najlepiej kończyć zabawę, jak się wszyscy dobrze bawią.
  Także dzięki bardzo za wiedzę, materialy i towarzystwo, no i brak 'spiny’ w tym wszystkim. Szkoda, że nie było kończyny górnej, także już czekam głodny wiedzy na kolejną część, a poki co działam na tym co wiem i sam kombinuję jak opracować pozostale obszary.

 141. Dziękuję Iwonie, pięknej duszy, za kurs hinduskiego masażu głowy. Za całościowe podejście i otwarte serce. Do zobaczenia!

 142. Kursy u Rafał to…
  … Coś wspaniałego, mogę szczerze polecić Je wszystkim osobom które posiadają doświadczenie lub dopiero zaczynają swą przygodę z masażem.
  Kursy są prowadzone na bardzo dobrym poziomie i warto to docenić!!!
  NAPRAWDĘ POLECAM JE WSZYSTKIM
  Na koniec chciałbym wszystkim życzyć Tyle Pasji do masażu którą posiada Rafał!!!
  Pozdrawiam Łukasz

 143. Jestem aktywnym zawodowo kosmetologiem ze specjalizacją SPA&Wellness. Szczerze mówiąc miałam pewne obawy zapisując się na kurs masażu tkanek głębokich. Bałam się, że nie dam sobie rady. Kosmetologia to nie fizjoterapia, rehabilitacja itp. Całe szczęście myliłam się. Ten kurs jest dla każdego kto ma chociaż podstawową wiedzę na temat masażu! Dużo informacji, multum ciekawostek, a przede wszystkim przyjazna atmosfera 🙂 Wszyscy traktowani na równi i bez znaczenia czym się zajmują zawodowo. Ciesze się bardzo, że mogłam być uczestnikiem i już wiem, że zapisze się na kolejny kurs! Polecam:)

 144. PASJI, ZROZUMIENIA W JAKI SPOSÓB MOŻNA POMÓC INNYM, POZNANIA TAJEMNIC LUDZKIEGO CIAŁA, SAMOREALIZACJI – UCZĄ KURSY RAFAŁA U.

 145. Masaż tkanek głębokich nie jest masażem łatwym. Dlatego dość długo „dojrzewałam” do udziału w kursie. Na szczęście i tym razem Rafał nie zawiódł jako nauczyciel. Po raz kolejny mogę pochwalić go za kompetencje i umiejętność przekazywania wiedzy. O atmosferze na zajęciach napisano już chyba wszystko 🙂
  Dodam jeszcze, że prowadzone przez Rafała kursy to inwestycja, która szybko się zwraca.
  Rafał, dziękuję i do zobaczenia na kolejnym kursie 🙂

 146. HEJ;-). Brałam udział w szkoleniu z masażu bańką chińską oraz z masażu relaksacyjnego i tkanek głębokich cz.I u Rafała Uryzaja. Prowadzący dzieli się swoimi umiejętnościami i wiedzą, przekazuje bardzo rzetelne materiały do nauki – dla nas po prostu na tacy. Wszystko co w nich zawarte jest więcej warte niż koszt szkolenia!!! Dostaniecie też video i kilka innych profitów w temacie okołomasażowym i stricte lub okołoREHABILITACYJNYM(naprawdę warto!!!…)Podczas naszej nauki praktycznej Rafał był obecny non stop w 100%, jest skrupulatny w każdej technice, poprawia i pokazuje jeszcze raz do skutku,ma anielską cierpliwość, zachęca motywuje do ćwiczenia, ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia,a nie tworzenia sobie negatywnego przeświadczenia w głowie „ja nie potrafię”. Polecam aktywnie kursy u Rafała U. bo chciałabym, żeby było jak najwięcej wyśmienicie wyszkolonych fizjoterapeutów, co przełoży się na zadowolenie pacjentów/ klientów. Poza tym zdaję sobie sprawę, że miłośnik masażu, wieloletni praktyk, doskonały NAUCZYCIEL Rafał Uryzaj zasługuję na uznanie w całej Polsce!!!!!!!!!

 147. Cześć kurs u Rafała był moim pierwszym kursem z zakresu masażu na który się zdecydowałam. Duży nacisk skierowany na praktykę z wcześniejszym szczegółowym ale nie męczącym omówieniem najważniejszych zagadnień, czyni ten kurs praktycznym i profesjonalnym. Kameralne grupy, przyjazna atmosfera oraz poczucie humoru prowadzącego są dodatkowym atutem przemawiającym za uczestnictwem w kursach organizowanych przed Body-Relax. Gorąco polecam.

 148. „Witam wszystkich. Zrobiłem już chyba wszystkie możliwe kursy prowadzone przez Rafała. Mimo, że do Warszawy mam 250 km zawsze cieszyłem się na myśl o kolejnym kursie. Jechałem tam z pełną świadomością, że kursy będą prowadzone w pełni profesjonalnie, atmosfera będzie super, a ludzie będą przyjaźni i pomocni. Po kursach u Rafała oprócz umiejętności (praktyka, praktyka, praktyka :), każdy jest w stanie nauczyć się tego co jest niesłychanie ważne w naszym zawodzie, czyli odpowiedniego podejścia do pacjenta, jak również optymalnego podejścia do ergonomii pracy.
  Polecam kursy i gwarantuje pełną satysfakcję!
  Dzięki Rafał za wszystko i na pewno do zobaczenia !!:)

 149. Praktykuję masaż od wielu lat. Kurs masażu tkanek głębokich 1 i 2 cz.uświadomił mi że mogę pracować inaczej skuteczniej i z mniejszym obciążeniem dla własnych rąk.Po kursie od razu wprowadziłem w czyn wiedzę którą nabyłem i okazało się, że techniki pracy na mięśniach są bardzo skuteczne, a pacjenci są zachwyceni. Jestem pod ogromnym wrażeniem atmosfery i skutecznego sposobu dzielenia się swoją wiedzą przez Rafała. Czuję się zobowiązany ćwiczyć i nabywać doświadczenia abym mógł godnie reprezentować szkołę, w której nabyłem nowych umiejętności. Już czekam na 3 cz.kursu

 150. Kurs Relax&Therapy to kurs, który znacznie pogłębił mój warsztat manualny. Prowadzony w odpowiednim tempie i w miłej atmosferze.
  Gorąco polecam Nawet dla ludzi, którzy odeszli od masażu. Wrócicie… 🙂

 151. Byłam na kursie masażu tkanek głębokich cz. I i śmiało stwierdzam, że to jedna z lepszych decyzji jeśli chodzi o samorozwój. Bardzo dużo praktyki, co jest świetne, bo jak wiadomo to trening czyni mistrza. Masujemy, jesteśmy masowani i chyba nie ma lepszej drogi do nauczenia się nowych rzeczy, niż poczuć na sobie, co robimy innym.
  Rafał wykazuje się ogromną cierpliwością, spokojem i pasją. Zaraża tym pozostałych oraz pokazuje masaż od zupełnie innej strony. Na samym kursie panuje dobra atmosfera, jest luźnie, kameralnie, co pozwala na poświęceniu uwagi każdemu z kursantów. Rafał poprawia i koryguje błędy do bólu, także w tej kwestii nie ma zmiłuj się, ale to jest ogromnym plusem.
  To był mój pierwszy kurs i na pewno nie ostatni. Naprawdę polecam.

 152. Kurs masażu tkanek głębokich prowadzony przez Rafała jest jednym z najlepszych kursów masażu, w jakich uczestniczyłam. Rafał nie „ślizgał się po temacie”, ale rzetelnie i ciekawie przekazywał materiał szkolenia, chętnie odpowiadał na wszystkie pytania; korygował, gdy uczestnik zajęć nie do końca „zakumał” o co chodzi w danej technice ;). Życzę wszystkim masażystom i fizjoterapeutom jak najwięcej podobnych szkoleń na wysokim poziomie :).

 153. To już nasz drugi kurs u Rafała i na pewno nie ostatni 🙂 Tym razem Relax & Therapy – całkowicie nowe dla nas podejście do masażu relaksacyjnego. Dzięki ogromnemu zakresowi poznanych technik, masaż ten może być za każdym razem inny i dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta. Jak to u Rafała – maksimum praktyki, ale teorii w postaci obszernego skryptu też nie zabrakło 😉 Świetna atmosfera na kursie sprawiła, że aż łezka się w oku kręci, że te 3 dni tak szybko zleciały a przecież masowaliśmy od rana do wieczora – taka nauka to czysta przyjemność. Prowadzący to prawdziwy pasjonat, profesjonalista i przede wszystkim dobry nauczyciel – nie szczędzi swojej wiedzy i poświęca uwagę każdemu uczestnikowi kursu, nie sposób się też na kursie u Rafała wynudzić (czasami brzuch boli ze śmiechu ;)) Tak właśnie powinien wyglądać profesjonalny kurs masażu, gorąco polecamy kursy Body-Relax. Dziękujemy i do zobaczenia na kolejnym kursie 🙂

 154. Z czystym sercem polecam 🙂 kursy u Rafała są prowadzone na najwyższym poziomie: rzetelnie, szczegółowo, ale przede wszystkim z ogromną pasją! Wiedza przekazana w sposób profesjonalny, a 99% czasu to praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka! Polecam wszystkim, którzy chcą zarazić się optymizmem od prowadzącego, zaczerpnąć wspaniałej atmosfery, relaksu oraz dobrej zabawy! 🙂

 155. Witam,
  Byłam już na paru kursach u Rafała i jestem bardzo z nich zadowolona. Kursy prowadzone są profesjonalne ale także w miłej atmosferze. Na każdym kursie dowiadywałam się czegoś nowego i dostawałam praktyczne rady które na pewno wykorzystam. 😉
  Szczerze polecam kursy.
  Pozdrawiam,
  Asia

 156. Kurs relax&therapy prowadzony przez Rafała bardzo polecam.Profesjonalnie,konkretnie.Podczas masażu można przenieść się w inne miejsce,niesamowicie wycisza dodaje energii,chce się żyć.

 157. Witam serdecznie! na początku chciałabym podziękować za wspaniałą i niezapomnianą atmosferę, która panowała podczas kursu 🙂 ukończyłam kurs masażu gorącymi kamieniami i bańką chińską u Pawła Szeklickiego. Ogromnym plusem jest to, że stawia większy nacisk na praktykę. Indywidualne podejście prowadzącego do uczestników kursu pomaga uczestnikom zapamiętywanie wszystkich przekazywanych wiadomości. Z chęcią wybiorę się na kolejne kursy 🙂
  Pozdrawiam 🙂

 158. Witam serdecznie Brałam udział w kursie masaż gorącymi kamieniami i masaż bańką chińską, prowadzonego przez Pawła, z którego jestem bardzo zadowolona! Paweł doskonale przekazuje posiadaną wiedzę, wyczerpująco udziela odpowiedzi na wszelkie pytania i można liczyć na jego fachową radę.
  Pozdrawiam

 159. Uczestniczylem w kursie masazu głębokiego i jestem bardzo zadowolony, poniewaz ulatwilo mi to znacznie prace. Rafał bardzo fajnie i konkretnie uczy tajnikow danego masazu . Jak trzeba zarcik opowie :)Jak poprosicie to pokaze wam połaczenie odbytu z galkami ocznymi 😀 Takze naprawde polecam wszystkim ;]

 160. Serdecznie polecam kursy u Rafała – dużo przydatnej wiedzy, praktyki, sympatyczna atmosfera. Polecam i wybieram się na jego kolejne kursy!

 161. Halo ,halo – tu Łódź -Powiedziano i napisano tu tyle dobrego o kursach i ich organizatorach że mi nic więcej nie pozostaje jak potwierdzić to wszystko -uczestnik dwóch części masażu głębokiego -więcej takich profesorów na luzie , z ogromną wiedzą i darem jej przekazywania (bo nie każdy to potrafi!!!).Nie mogę się doczekać 3.ej części!!!:))

 162. Polecam serdecznie kursy u Rafała. Imponująca wiedza i łatwość w przekazywaniu informacji kursantom. Przesympatyczny człowiek, który potrafi nauczyć i przekazać w atrakcyjnej formie tajniki masażu 🙂 Polecam!

 163. Polecam kurs masażu balijskiego u Iwony Filipek. Potrafi przekazać wiedzę i ma indywidualne podejście do każdego kursanta, a do tego udziela porad, wskazówek i jej pozytywna energia krąży w całym gabinecie 🙄

 164. Polecam wszystkim kursy u Iwonki i u Rafała. To genialni ludzie z pasją, pozytywną energią i dużą wiedzą, którą chcą się dzielić z innymi, i co najważniejsze potrafią ją przekazać. Więc jeśli chcecie spędzić miło czas w przyjaznej atmosferze i uczyć się nowych technik masażu, to wybierzcie ich kursy. Nikogo lepszego nie znajdziecie.

 165. Witam. Gorąco polecam kurs Relax&Terapy na którym miałam przyjemność uczestniczyć razem z moim brzuszkiem. Kobiety w ciązy spokojnie dadzą radę 🙂 Oczywiście ja daję jak najwięcej pozytywów 🙂

 166. Kursy organizowane przez Rafała gorąco polecam. Wynosi się wiele cennych informacji. Atmosfera na luzie i super profesjonakla;) Jeszcze raz gorąco polecam;)

 167. Kurs masażu bambusami był rewelacyjny i dał mi nowe pole do popisu nie tylko w masażu ale i rehabilitacji. Atmosfera kursu też była super choć zastanawiam się czy nie był to gaz rozśmieszając chyba że drzazgi z bambusami miały coś w sobie lub to po prostu 4 kobiety w jednym pomieszczeniu to za dużo:) na pewno będę korzystać z kolejnych kursów i jak najbardziej polecać

 168. Uczestniczyłem w dwóch kursach oranizowanych przez firmę Body- Relax. Zarówno masaż tkanek głębokich u Rafała, jak i hinduski masaż głowy u Iwony, bardzo mi się podobały. Kursy prowadzone są profesjonalnie, widać dużą wiedzę i pasję u prowadzących, a miła atmosfera też zachęca do kolejnych szkoleń. Naprawdę gorąco polecam kursy u Rafała i Iwony.

 169. Dopiero od niedawna interesuję się masażem, ale zaczyna mnie on fascynować po pierwszych kursach Pana Rafała, w których miałam przyjemność uczestniczyć. Wiem, że tylko tutaj dostanę taką dawkę informacji i porad. Nie widzę sensu udziału w innych szkoleniach. Pan Rafał potrafi zarówno inspirować jak i motywować, nawet takiego laika jak ja. Pasja, która od niego bije jasnym światłem bardzo korzystnie wpływa na wszystkich kursantów. Pieniądze wydane na kursy Body&Relax na pewno nie pójdą w błoto. Polecam z całego serca!

 170. brałam udział w dwóch kursach i NA PEWNO wezmę udział w kolejnych. profesjonalne podejście do masażu połączone z ogromną pasją i wiedzą Rafała a przy tym świetna atmosfera. Najlepsze kursy w jakich brałam udział! mogę z czystym sumieniem polecić zainteresowanym. Naprawdę warto!

 171. Uczestniczyłam w kursie masażu tkanek głębokich, prowadzonego przez Rafała 🙂
  super atmosfera, profesjonalne podejście do uczestników. Jestem bardzo zadowolona i zbieram kasę na następny kurs 🙂 bardzo polecam !!!!

 172. Witam, po kursie masażu głębokiego poczułam większą pewność siebie,pracy z dotykiem. Dzięki Rafałowi zobaczyłam inny sposób holistycznej terapii przeciwbólowej (i nie tylko).
  Atmosfera na kursie przyjemna, momentami zabawna, nie ma sztywnych ram, a wszystkie techniki dokładnie opracowane.
  Dziękuję Body Relax,
  POLECAM

 173. Byłam na kursie masazu bańką chińską.Jestem bardzo zadowolona,miła atmosfera,super przekazana wiedza przez Rafała,wiele przydatnych wskazówek i zapał do dalszych kursów i pracy.Pozdrawiam i polecam!!!!

 174. Ucząc się na kierunku technik masażysta wzięłyśmy udział w naszym pierwszym kursie i był to kurs masażu tkanek głębokich prowadzony przez Rafała Uryzaja. Kurs przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania, prowadzony był w sposób bardzo profesjonalny (ale nie nudny!). Maksimum praktyki i indywidualne podejście do każdego kursanta sprawiło, że nauka była intensywna i przyjemna. Rafał chętnie dzieli się swoją wiedzą, również poza tematyką kursu, dzięki czemu kurs był dla nas bardzo wartościowym doświadczeniem. Dzięki rzetelnie przygotowanym materiałom (skrypt i nagrania) nie ma obaw, że coś z kursu umknie, wszystko można powtórzyć i trenować w domu. Atmosfera była świetna, otrzymaliśmy też bardzo ładne zdjęcia. Dziękujemy, pozdrawiamy i do następnego 🙂

 175. witam Wszystkich . Byłam na głębokim i bardzo mi sie podobało , rzetelnie fachowo i do znudzenia prowadzący odpowiadał na nasze pytania, najważniejsze to to że mamy super skrypty i jest do czego wrócic jak czegoś sie zapomni. polecam

 176. Kursy przeprowadzone przez Rafała są zawsze profesjonalne i rzetelne warto z nich korzystać wynosi się dużo wiedz teoretycznej i praktycznej POLECAM!!! 🙂

 177. Miałam przyjemność uczestniczyć w kursie organizowanym przez firmę Body- Relax prowadzonym przez Rafała i z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim którzy chcą się czegoś nauczyć od osoby, która zna się na rzeczy i co najważniejsze chce i potrafi podzielić się swoja wiedza

 178. byłam na kursie gorących kamieni i work-site, profesjonalnie, sympatycznie, rzeczowo, gorąco polecam na pewno nie będziecie żałować:))

 179. Ukończyłam kurs masażu głębokiego. Zajęcia były prowadzone w miłej atmosferze, a zarazem bardzo profesjonalnie. Jestem zadowolona z tego kursu a zdobyta wiedza napewno mi się przyda!!! Polecam

 180. Jako, że mam na co dzień okazję obcować z pacjentami w klinice, mogę śmiało podziękować za techniki z cz.1 masażu głębokiego i polecić je każdemu, kto chce doskonalić swój warsztat zawodowy. Oczywiście wszyscy wybierają niektóre techniki dla siebie, łączą je z innymi i w ten sposób tworzą swój indywidualny tok masażu, ale Twoje rady Rafał i sposoby naprawdę mi pomogły. Koniec ze zmęczeniem rąk, kręgosłupa, a przede wszystkim nie ma monotonii podczas zabiegów. Pacjenci wychodzą z uśmiechem na ustach a o to przecież nam wszystkim chodzi. Dzięki serdeczne za pomoc w rozwoju osobistym i za świetną atmosferę podczas szkolenia:)

 181. Odbyłam dwa kursy i oba były prowadzone bardzo profesjonalnie i rzetelnie. Ma się wrażenie że dla Rafała masaż jest sztuką a ona sam artystą. Na pewno tam jeszcze wrócę. Z całą stanowczością polecam.

 182. Przyjechałam na kurs aż z Wrocławia. I musiałam przebyć te kilometry, aby spotkać kogoś takiego jak Rafał. Miło patrzeć jest na człowieka, który zna swój cel, ma dużą wiedzę i podchodzi do sprawy racjonalnie i poważnie. Byłam na wielu kursach,ale nikt nie zaraził mnie tak swoim optymizmem. Dziękuję za przekazaną wiedzę i umiejętności. Kurs bańką chińską polecam każdemu, dużo praktyki, jasno przedstawione zasady, bardzo miła atmosfera 🙂

 183. Tydzień temu byłam na kursie gorącymi kamieniami i pierwsza myśl, która przychodzi mi do głowy to było mega 🙂 Nie spotkałam drugiej takiej osoby, która tak genialnie przekazuje swoją wiedzę 🙂 świetna atmosfera, bardzo miło spędzony czas, wiele przydatnych wskazówek, czego chcieć więcej? Chyba tylko kolejnych kursów 🙂

 184. Dziekuje za nowe doświadczenie i pokazanie innego spojrzenia na masaż, które zaprezentowałeś. Pokazałeś, że masaż to magia, którą można urozmaicić życie i nadać mu głębszy sens….to niesamowite jak pozytywną energią emanujesz. po tym kursie jest wiele spraw do przemyślenia…Niewielu jest ludzi, którzy wiedzą w jakim kierunku zmierzać w życiu, a Ty to wiesz więc czyni Cię to o tyle szczęśliwszym. Do zobaczenia wkrótce na innych szkoleniach. Pozdrawiam.
  Paulina Ostrowska.

 185. Dzisiaj odbyłam kurs masażu gorącymi kamieniami, jestem zachwycona, kurs przeprowadzony profesjonalnie w bardzo miłej atmosferze , dziękuję i polecam 🙂

 186. właśnie odbyłam kurs gorącymi kamieniami odbył sie profesjonalnie dokładnie i w miłej atmosferze juz nie moge sie doczekać następnego serdecznie wszystkich zapraszam i polecam

 187. Właśnie odbyłam kurs masażu gorącymi kamieniami i chociaż mamy niedzielę, nie żałuję zajętego dnia:) Kurs był rzeczowy, praktyczny i poprowadzony w miłej atmosferze. Polecam!

 188. Witam, ukończyłam ostatnio kurs masażu tkanek głębokich przeprowadzony przez Rafała. Polecam bardzo serdecznie, kurs przeprowadzony profesjonalnie i w miłej atmosferze, wiele praktycznych i ciekawych informacji przydatnych w dalszej pracy 🙂 Polecam i pozdrawiam 🙂

 189. Witam! Ukończyłam kurs masażu gorącymi kamieniami i bańką chińską, jestem z nich bardzo zadowolona! Kursy przeprowadzone w miłej, swobodnej atmosferze, sympatyczny prowadzący 🙂 Gorąco polecam!!

 190. Uważam, że kurs był przeprowadzony prawidłowo, informacje przekazywane były jasno , w sposób ułatwiający zapamiętanie. Wszyskie ruchy masażu myślę, że opanowałam dobrze, dzięki części praktycznej na której bardzo dobrze technika masażu była wyjaśniana i kilkukrotnie pokazywana. Atmosfera na kursie była sprzyjająca nauce 🙂 no oprócz tych blokad i mandatów pomiędzy:)

 191. Uczestniczyłam w dwóch kursach;hinduskim masażu głowy i bańką chińską.Prowadzone fachowo i w miłej atmosferze.Szczerze polecam.
  Hania

 192. Dzień dobry.
  Bardzo dziękuję za przeprowadzenie w pełni profesjonalnego kursu w Sanatorium „Marta”. Sposób przeprowadzenia kursu i Państwa zaangażowanie zostało bardzo wysoko ocenione przez kursantów. Państwa doswiadczenie pozwoli nam na ciągłe podnoszenie poziomu naszych usług.
  Z poważaniem
  Małgorzata Krokowska

 193. Witajcie, uczestniczyłam w szkoleniu z masażu gorącymi kamieniami. Naprawdę było goraco 🙂 Polecam!

 194. Witam serdecznie wszystkich, otóż w ostatnim czasie odbyłem kurs wraz ze znajomymi „Masażu głębokiego pleców”. Kurs warty polecenia, przeprowadzony bardzo dokladnie i w milej atmosferze. Polecam zajecia dla zaawansowanych jak i poczatkujacych kazdy poradzi sobie z pomoca i wiedza prowadzacych:)

 195. Witam, ukończyłam kurs masażu bańka chińską. Polecam wszystkim bardzo miła atmosfera, materiały szkoleniowe świetnie a Rafał super prowadził kurs. Na pewno wybiorę się na następny kurs. Pozdrawiam

 196. Ukończyłam masaż głęboki u Rafała! Pełen profesjonalizm i super podejście do kursantów 🙂 Szczerze polecam! p.s. pacjenci też są zadowoleni, głęboki daje naprawdę dobre i szybkie efekty 🙂 pozdrawiam

 197. kurs masażu gorącą czekoladą i świecą aromatyczną super sprawa Rafał gość z weną atmosfera bezcenna czekam na dalsze kursy w doborowym towarzystwie

 198. Witam! W imieniu uczniów Szkoły Policealnej Medycznej w Toruniu serdecznie dziękuję Iwonie i Rafałowi za profesjonalne przeprowadzenie kursów: Gorącymi kamieniami, bańką chińską oraz gorącą czekoladą. To były pracowite i urocze, wspólnie spędzone 2 dni.Dużo ciekawych informacji a przede wszystkim dużo praktyki.Uczniowie są zachwyceni!Polecam serdecznie. Czekamy na kolejne kursy. Do zobaczenia w Toruniu! 🙄

 199. Jestem po kursach bańką, kamieniami i gorącą czekoladą. Wszystkie kursy były super, wielkie podziękowania dla pozytywnie zakręconych prowadzących. macie ogromną wiedzę i chcecie ją przekazać. dzięki 🙂 🙂

 200. Witam ukończyłam kurs masażu bańką chińską i stemplami ziołowymi, szczerze polecam wszystkim, świetnie był poprowadzony przez Rafała, rewelacyjna atmosfera i materiały.Pozdrawiam 🙂

 201. Skończyłam kurs Relax & Therapy.Polecam gorąco wszystkim. Atmosfera niezapomniana, profesjonalizm,świetne podejście do kursantów. Rafał to człowiek dla którego praca, masaże to pasja. Świetnie uczyć się od kogoś , komu zależy na jak najlepszym przekazaniu posiadanych umiejętnośći. Dzięki za cierpliwość.

 202. WITAM! Kurs-masaż bambusami ,był bardzo ciekawy,świetnie poprowadzony przez Rafała.Pozdrawiam serdecznie!!!

 203. Byłam na szkoleniu z Bańki Chińskiej i muszę przyzanać, że jestem miło zaskoczona. Do tego stopnia, że mam ochotę podejść do innych szkoleń. Co do atmosfery… bezcenna 🙂 Rafał dziękuje.

 204. Polecam wszystkim kurs Relax & Therapy na prawdę warto:)! Jestem zadowolona, szczerze polecam do udziału w kursach Rafała

 205. Witam. Ukończyłam kurs bańką chińską gorąco polecam wszystkim. Atmosfera bardzo miła,materiały szkoleniowe świetne a prowadzący ma świetną wiedzę i pasję do masażu. Jak znajdę więcej czasu to się wybiorę na kolejne kursy. Pozdrawiam

 206. kurs masażu Bańką super sprawa polecam każdemu :)a atmosfera na kursie rewelacyjna pozdrawiam

 207. Witam! Kurs masażu pałkami bambusowymi to naprawdę rewelacja. Teoria i praktyka przekazana w sposób niezwykle przystępny, prowadzący bardzo miły i komunikatywny, zajęcia poprowadzone bardzo starannie w niezwykle przyjemnej atmosferze i z pasja. Gorace pozdrowienia Rafał!!!!’

 208. Witam. Skonczyłam weekendowy kurs masażu bambusem, kamieniami oraz bańką- gorąco polecam kursy. Na pewno nie poprzestane tylko na tych trzech – nie będę słodziła prowadzącemu hehe powiem tylko, że miło się współpracowało podczas zajęć. Polecam 🙂

 209. Witam! Hinduski masaż głowy to kolejny kurs jaki zrobiłam u Rafała, ale tym razem prowadziła go Iwona – ogromnie pozytywna kobieta 🙂 Wielkie dzięki za super atmosferę i umiejętności jakie zdobyłam. Hinduski masaż głowy polecam każdemu – niesamowicie działa na człowieka (na mnie podziałał i moich pacjentów też 😆

 210. Jestem po kursie banka chinska i goracymi kamieniami. Oba kursy byly swietnie poprowadzone a wiedza przekazana w sposob bardzo przystepny. Polecam kazdemu kto jeszcze sie nie zdecydowal. WARTO!!

 211. Jestem po kursie Bańką Chińską – jak widać wszystkie komentarze są baaaardzo pozytywne, ja również się nie wyłamię bo ten kurs był naprawdę świetną decyzją, prowadzący wykazał się ogromną kompetencją 😆 w każdym tego słowa znaczeniu!! 8) to na pewno nie jest mój ostatni kurs u Rafała, mam nadzieje że nadal będzie mi przesyłał propozycje na maila! 😉 serdecznie pozdrawiam i oczywiscie POLECAM!

 212. Witam;)odbyłam kurs masażu bańką chińską. Rafał jest świetnym prowadzącym, ma wielką wiedzę i co najważniejsze umie ją dobrze przekazać. Mam nadzieje, że w maju zobaczymy się na kolejnym kursie. polecam wszystkim i pozdrawiam serdecznie

 213. Jestem po kursie masażu bańką chińską:) Muszę przyznać, że to był mój pierwszy kurs u Rafała (na pewno nie ostatni)i jestem bardzo zadowolona :-)Miła atmosfera a co najważniejsze, duży nacisk na praktykę a nie na suchą teorię. Polecam i pozdrawiam 😆

 214. Witam;) Jestem po kursie masażu bambusem i bańką chińską. Jak najbardziej jestem zadowolona, szczerze polecam i namawiam do udziału w kursach Rafała! Miła atmosfera, wysoki poziom szkolenia oraz przystępna cena! 🙂

 215. Witam. Ukończyłam właśnie kurs hinduskiego masażu głowy, kolejny kurs u Rafała.Iwona i Rafał – wspaniały kurs, wspaniała atmosfera. Już myślę o następnym kursie

 216. Ukończyłem już siódmy z kolei kurs u Rafała i jestem bardzo zadowolony zarówno ze sposobu przekazywania wiedzy jak i atmosfery, którą potrafi stworzyć. Pełen profesjonalizm i co równie ważne – przystępna cena. Naprawdę polecam, nawet tym, którzy nie do końca są przekonani do kursu; Rafał wręcz zaraża swoją pasją.

 217. Jestem po kursie hinduskiego masażu głowy. Udział w szkoleniu był prawdziwą przyjemnością. Iwona i Rafał naprawdę wiedzą jak uczyć. Wysoki poziom szkolenia plus przesympatyczna atmosfera. w Dodatku cena kursu też przyjazna 🙂 Polecam

 218. Pierwsze i najsilniejsze wrażenie, jakie odniosłam podczas kursu odnośnie prowadzącego, to „właściwy człowiek na właściwym miejscu” :). Polecam metodę masażu głębokiego pleców! Co prawda wymaga od terapeuty cierpliwości, ale efekty przychodzą zaskakująco szybko.Warto mieć takie narzędzie w rękach 😉

 219. Szczerze mogę polecić kurs masażu głębokiego pleców, przede wszystkim miła atmosfera, fachowe podejście, pełen profesjonalizm prowadzącego 🙂

 220. Miałam przyjemność uczestniczyć w kursie masażu głębokiego pleców prowadzonego przez Rafała i powiem jedno WARTO BYŁO. Rafał ma niezwykłą łatwość przekazywania wiedzy, stwarza miłą,luźną atmosferę ale pełną profesjonalizmu.W codziennej pracy z pacjentami wykorzystuję techniki nabyte na kursie i obserwuję widoczne efekty. Większe zadowolenie pacjentów mniejszy nakład sił z mojej strony. Szczerze polecam

 221. Bardzo podobał mi się kurs masażu głębokiego pleców. Wiedza przekazywana była w łatwy i fajny sposób szybko się przyswajała. Zawsze można liczyć na pomoc Rafała. Profesjonalizm w każdym calu. Miła Atmosfera. Na pewno skorzystam jeszcze kiedyś z kursów Prowadzonych przez Rafała.

 222. odbyłem kurs bambusami, pełen profesjonalizm, wiedza przekazana w bardzo fajny i logiczny sposób :)..atmosfera wspaniała ;)dzięki wielkie,pozdrawiam

 223. Witam,Jestem po kursie masażu pałkami bambusa i miotełkami bambusowy i jestem bardzo zadowolona z wiedzy jaką zdobyłam podczas kursu jak również z atmosfery na kursie. Gorąco polecam 🙂

 224. Witam:) jestem po kursie masażu chińską bańką i jestem bardzo zadowolona że zdecydowałam się pójść na ten kurs,prowadzący Rafał stworzył miłą atmosferę i przyjazne warunki do pochłaniania wiedzy. Mam nadzieję, że w przyszłości skorzystam jeszcze z innych kursów u Rafała

 225. Witam właśnie ukończyłam kurs masażu chińską bańką i jestem w stu procentach zadowolona. Prowadzący ma dużą wiedzę i chętnie się nią dzieli z uczestnikami szkolenia. Na pewno wezmę w przyszłości udział w kolejnych kursach prowadzonych przez Rafała:)

 226. Jestem po pierwszym kursie u Rafała i wiem, że na pewno nie ostatnim! Widać, że uwielbia to co robi.Podziwiam za ogromną wiedzę(!) i cierpliwość 😉 Szykujemy się już na następny!

 227. Naprawdę nie wiele przychodzi mi do głowy, ponadto co napisali poprzednicy: Rafał posiada ogromną fachową wiedzę, którą bez najmniejszego oporu dzieli się z nami- nauka u tego MISTRZA jest wielką przyjemnością. Dziękuję POLECAM i pozdrawiam

 228. Bardzo fajnie, mila atmosfera i jedno co bardzo cenie w ludziach to to ze Pan prowadzacy kurs, czyli Rafal interesowal sie tym jak kursanci wykonuja poszczegolne techniki, dawal wskazowki,a poza tym nie wywyzszal sie i traktowal nas na rowni z soba 😉 mimo wiekszej wiedzy niz nasza. po prostu odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku !! pozdrawiam serdecznie 🙂

 229. świetny kurs,profesjonalne podejście i dobra atmosfera:):) Rafał spisał się na medal:P

 230. Genialne podejście, miła atmosfera wyluzowany prowadzący. 😉 Cóż dodać więcej? Chyba tylko tyle, że jak najbardziej polecam! 🙂

 231. Kurs u Rafała- przyjemność niemała.Profesjonal w każdym calu, wirtualnie i w realu. Przyjemnością praca z nim, bo on nie jest byle kim.Wiedzą biegle zawsze włada, wiadomości do głów wkłada. Zawodowo i przyjemnie kurs odbyty każdy będzie. Teraz już nie rymem- polecam kursy u Rafała. Facet świetny! Życzliwy, cierpliwy i posiada ogromną wiedzę. Jak już wyżej napisałam-profesjonal w każdym calu.Czekam na kolejne spotkanie w Słupsku i pozdrawiam

 232. ukonczylem kurs u Rafala,jestem poczatkujacy w tej branzy ale moge powiedziec ze nauka u takiego mistrza to sama przyjemniosc,przekazuje wiedze bardzo dobrze ,zrozumiale i kladzie bardzo duzy nacisk na wiedze praktyczna co w tym fachu jest na 1 miejscu,atmosfera podczas kursu jest naprawde super,jeszcze raz bardzo dziekuje za przekazana mi wiedze

 233. Halloo Hallooo :)Muszę stwierdzić, iż kurs u Rafała to czysta przyjemnośc 🙂 Nie dość, że przekazuje doskonale więdzę to jeszcze jest bardzo miła atmosfera :)Zastanawiam się nad kolejnum kursem i jeśli go zrobie to właśnie u „NIEGO” 🙂 Polecam i pozdrawiam 😀

 234. Właśnie ukończyłam trzeci kurs u Rafała. Klimat zajęć, jaki wprowadza sprawił, że mimo dojrzałego wieku dobrze czułam się wśród młodzieży. Jestem pod wrażeniem pełnego profesjonalizmu prowadzenia zajęć i zachowania dyscypliny. Mam nadzieję, że na tych trzech kursach u Rafała nie poprzestanę

 235. Witam! Brałam udział w trzech kursach organizowanych przez Rafała. Zajęcia prowadzone były w luźnej atmosferze aczkolwiek bardzo profesjonalnie. Uroku kursom dodawała cudowna muzyka, która koiła nawet najbardziej zszargane nerwy 🙂

 236. We wrześniu ukończyłam kurs masażu gorącymi kamieniami i kurs masażu głębokiego pleców. Bardzo polecam oba szkolenia. Przystępne i cierpliwe objaśnienia prowadzącego. Duży nacisk na praktykę!!! Osobiście na pewno skorzystam jeszcze z szerokiej oferty szkoleń…

 237. Wszystkim zainteresowanym szczerze polecam.Właśnie ukończyłam kurs masażu relaksacyjnego Relax&Therapy.Super atmosfera oraz pełen profesjonalizm ze strony prowadzącego P.Rafała,który cały pokaz masażu wykonuje z dużym poświęceniem i pasją.Dziękuję

 238. Ukończyłam kurs „Relax & Therapy” i szczerze polecam. 🙂 Genialne połączenie wielu technik zaczerpniętych z innych masaży pozwala na totalny relaks dla duszy i ciała dla osoby masowanej jak i masującej :-)Przyjazna atmosfera, mała grupa pozwalająca prowadzącemu zwrócić uwagę na każdego uczestnika. Kurs bardzo udany. Dziękuję za odrobinę magii i wspaniały czas… 🙂

 239. jestem bardzo zadowolona przyjeta bez przygotowania w tej dziedzinie mimo ogromnego przejecia z mojej strony atmosfera wyjątkowa Rafał przemiły człowiek ogromna wiedza ktora potrafi przekazac w sposob zrozuiały nawet dla laika.Cierpliwy ogromna umiejetnosc panowania nad grupa polecam jego kursy goraco 😉

 240. Cześć:)Ukończyłam niedawno kurs Relax & Therapy i muszę przyznać, że jest to bardzo ciekawe połączenie różnych technik masażu.Polecam szczególnie tym, którzy chcą wzbogacić swoje dotychczasowe techniki w masażu relaksacyjnym. Osobiście jestem zadowolona z przeprowadzonych zajęć i mogę szczerze polecić.Pozdrawiam’

 241. Jeżeli ktokolwiek zainteresowany rozwojem i doskonaleniem swoich umiejętności bądź głodny poznania sztuki masażu z czystym sumieniem polecam Pana Rafała Uryzaja: rehabilitanta, praktyka i dobrego nauczyciela o nienagannej aparycji, otwartości. Kursy są przeprowadzane w doskonałej atmosferze i szacunku do uczniów,wiedza przekazana jasno i skrupulatnie. Polecam

 242. Dziękuję bardzo za mile spędzony dzień na kursie, za naukę masażu i super atmosferę, Pan Rafał to profesjonalista który chętnie przekazuje swoją wiedzę innym!!! już myślę o następnym kursie. Pozdrawiam gorąco Ewelina

 243. Gorąco polecam kursy u Pana Rafała. Byłam na kursie masażu gorącymi kamieniami i stemplami ziołowymi. Bardzo dużo praktyki, przyjemna atmosfera, małe grupki, pełen profesjonalizm. 🙂

 244. Kurs masażu głębokiego pleców przywrócił mi „wiarę w masaż leczniczy”:) Profesjonalne omówienie, nacisk na praktykę, efekty terapii widoczne już podczas ćwiczeń na sobie… Do tego nieziemsko miła atmosfera, otwartość, pełne zaangażowanie ze strony prowadzącego i kameralne grupy – to wszystko odbija się na efektywności całego kursu. Gorąco polecam 🙂

 245. Szczerze polecam kurs masażu głębokiego pleców u Pana Rafała. Rzetelność przekazu, pełen profesjonalizm, interesujące prowadzenie oraz niezwykle przyjemna atmosfera na zajęciach skutkują tym, że Pan Rafał zaszczepia swoją pasję w uczestnikach kursu. Pozdrawiam,Agnieszka

 246. Polecam wszystkim zainteresowanym masaż głęboki pleców. Profesjonalne prowadzenie i przekazanie tematu, atmosfera super. pozdrawiam

 247. Szkolenie okazało się rewelacyjne…Pani Iwonka przecudna istota o fantastycznej osobowości przekazała mi tyle cennej wiedzy teoretycznej i przede wszystkim praktycznej…Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia z hinduskiego masażu głowy, który to odbył się w moim gabineciku.Moje osobiste wrażenia: Przesympatycznie, ambitnie i profesjonalnie.Jestem usatysfakcjonowana i z czystym sumieniem polecam innym. Z pozdrowieniami.Gabinet DonSylviano:)

 248. kurs masażu bańką chińską przeprowadzony został rzetelnie i profesjonalnie, cenne okazały się uwagi z doświadczenia zawodowego prowadzącego dotyczące masażu.Kurs przebiegł w milej atmosferze, dobrze przygotowany pod względem merytorycznym i praktycznym.Jestem w pełni usatysfakcjonowana kursem i myślę już o następnym. Pozdrawiam

 249. Pełen profesjonalizm prowadzącego, przemiła atmosfera i dużo praktyki… oto pozytywy kursu, w którym właśnie wzięłam udział. Już myślę o następnych…

 250. Witam! Uczestniczyłam w kursie masażu bańką chińską. Gorąco polecam każdemu kto chce skorzystać z wiedzy na temat masażu.!!! Profesjonalne podejście prowadzącego, dużo praktyki, miła atmosfera w kameralnych grupach . Spróbujcie naprawdę warto

 251. Szczerze polecam kurs masażu bańkami chińskimi, wiedza i podejście Rafała Uryzaj naprawdę profesjonalne. Istotną rzeczą jest to, że kurs był przeprowadzony praktycznie i w małej grupie, przy miłej atmosferze.Kontakt z prowadzącym super!Do zobaczenia na kolejnym kursie:-)

 252. Prowadzący – Rafał Uryzaj zaraża uczestników swoją pasją, z jaką wykonuje zawód masażysty. Wiedza i technika przekazywane są w miłej i profesjonalnej atmosferze. I rzeczywiście 90% czasu kursu przeznaczone jest na praktyczną naukę wykonywania masażu. Gorąco polecam 🙂

 253. Gorąco polecam kurs masażu bańką chińską. Profesjonalne podejście prowadzącego, duuuużo praktyki, miła atmosfera w kameralnych grupach i przystępne materiały szkoleniowe to tylko niektóre z zalet. Naprawdę warto skorzystać

 254. Witam:)Ostatnio uczestniczyłam w kursie z masażu bańka chińską i szczerze powiem,że jestem bardzo mile zaskoczona.Przemiła atmosfera,małe grupy co stanowi duży plus,teoria umieszczona dokładnie i starannie w skryptach,a co najważniejsze duuuuuużo praktyki:)Polecam:))))))

 255. Bardzo polecam kurs masażu bańką chińską. Choć nie wątpie że inne kursy są równie atrakcyjne jak ten. Dużo praktyki, teoria przystępnie zawarta w skryptach. Małe grupy dzięki czemu każdemu kursantowi zostało poświęcone wiele uwagi. Ceny są niskie, a wiedza po takim kursie imponująca 😆 .Pozdrawiam i polecam 🙂

 256. Witam! Uczestniczyłam w kursie masażu bańką chińską. Kurs wykonany w pełnej profesjonalizmu atmosferze. Co najważniejsze na tego typu szkoleniach to dużo praktyki i tu ja znajdziecie 🙂 a poza tym miła atmosfera i ceny też ok. Czego chcieć więcej? Gorąco polecam!!!

 257. Dużo praktyki, teoria w postaci skryptu, małe grupy, dobry kontakt z prowadzącymi, przystępne ceny. 🙂

 258. Kursy-głęboki masaż stóp i hinduski masaż głowy u Rafała Uryzaj i Iwony Filipek to kursy u prawdziwych zawodowców.Wiedza,kompetencja,życzliwe podejście do uczestników kursu tworzą miłą atmosferę.Ich pasja i profesjonalizm są godne podziwu.Podczas kursu można odczuć już pierwsze pozytywne efekty rozlużnienia i odreagować stresy.Zabiegi głębokiego masażu stóp i hinduski masaż głowy to wspaniała terapia-dla mnie rewelacja

 259. Polecam masaż hinduski głowy.Prowadząca Iwonka solidnie przygotowała się do szkolenia. Był piękny hinduski strój, dobrze opracowany skrypt,ładnie pokazany i wykonany masaż. Polecam

 260. Ukończyłam kurs gorącymi kamieniami. Jestem bardzo zadowolona po tym kursie, szczególnie że większość jego czasu poświęcony był zdecydowanie części praktycznej, teoria spisana na bardzo przydatnym skrypcie. Wszystko przekazane w jasny sposób, że bez najmniejszych trudności mogę sama praktykować ten rodzaj masażu. Myślę że do zobaczenia 🙂

 261. Ostatnio miałam przyjemność przejść kurs masażu gorącymi kamieniami – wrażenia były tak pozytywne,że zaraz po tym znalazłam się na kolejnych zajęciach – z masażu głębokiego stóp 😛 Niesamowita pasja i energia prowadzących udziela się chyba wszystkim uczestnikom 😆 A 99% praktyki, zaledwie kilkuosobowe grupy i indywidualne podejście do każdego z kursantów sprawiło,że wyszłam w pełni usatysfakcjonowana – z nowymi, ciekawymi umiejętnościami i jeszcze większym entuzjazmem do masowania 😆 Na pewno wrócę tu na kolejne kursy 🙂

 262. Ostatnio miałam okazje odbyć kurs masażu gorącymi kamieniami i bardzo sobie chwale. Zajęcia prowadzone w przyjaznej atmosferze w małej grupie osób, na każde pytanie uzyskaliśmy wyczerpujące, szczegółowe odpowiedzi. I przede wszystkim postawiono na praktykę; cóż chcieć więcej:-)Czekam na kolejne interesujące mnie kursy, także do zobaczenia;-)

 263. ’Witam,ukończyłam kurs Relaks&Therapy oraz kurs masażu stóp- gorąco polecam wszystkim kursy prowadzone przez Rafała. Do zobaczenia

 264. Witam. Uczestniczyłam w kursach masażu: głęboki stóp i hinduski głowy Kraków -11-12.06.11. Oba profesjonalnie przygotowane i przeprowadzone w sympatycznej atmosferze. Bardzo polecam i sama chętnie skorzystam z kolejnych. Grażyna

 265. ’Trudno znaleźć słowa aby jak najwspanialej opisać to czego doświadczyłam na kursie Ivy i Rafała. Masaż Hinduski Głowy”. Powiem jedno nie znam nauczycieli z tak niesamowitym podejściem pedagogicznym jak Iva i Rafał ,naprawdę pełen profesjonalizm. Polecam każdej osobie kochającej prace z ludźmi, aby skorzystała z kursów, naprawdę cudowne doświadczenie. Do zobaczenia 😆 Iwona(malutka)

 266. Kurs masażu głębokiego stóp to baza dobrej, fachowej wiedzy. Pokazuje techniki skutecznego rozluźniania, wydłużania oraz uwalniania zbędnych napięć w obrębie stopy i podudzia – wiedza konieczna każdemu kto zajmuje się sztuką masażu.Wiedza przekazana mistrzowsko i starannie, pełen profesjonalizm i moje pełne zadowolenie. Dziękuję i … do zobaczenia… ;-)’

 267. Ukończyłam kurs masażu bańką chińską u Rafała >Polecam każdemu kto chce skorzystać z wiedzy na temat masażu.!!! Profesjonalny z ogromną wiedzą i doświadczeniem!!!!! To CZŁOWIEK PASJONATA. Polecam !!!

 268. Ukończyłam kurs masażu gorącymi kamieniami i jestem zachwycona wiedzą prowadzącego,przekazywania nam uczestnikom tej wiedzy,umiejętnościami, wysoką kulturą osobistą, profesjonalne podejście do kursu prowadzącego.Świetne materiały szkoleniowe, obrazujące cały masaż od -do. Podczas tego masażu można w pełni się zrelaksować ,zapomnieć o szarości dnia codziennego. Naprawdę warto, polecam wszystkim ten kurs ,którzy chcą zdobyć doświadczenie w tego typu masażach. Myślę, że jeszcze wybiorę się na jakiś kurs do R. Pozdrawiam.

 269. Witam. Niedawno uczestniczyłam w kursie- masaż bańką chińską-bardzo się cieszę, że trafiłam do Rafała- szkolenie prowadzone profesjonalnie- w miłej atmosferze- ogólnie zachęcam do uczestnictwa- pozdrawiam

 270. Skorzystałam z dwóch kursów (masaż hinduski i bańką chińską) i jestem z nich bardzo zadowolona 🙂 . Każdy kurs prowadzony jest w kameralnej i miłej atmosferze a 90% czasu pochłaniają ćwiczenia praktyczne. Przyjemnie jest się uczyć od osób, których pasją jest to co robią. Po kursie w zasadzie od razu z zamkniętymi oczami można wykonywać masaże na swoich klientach. Z chęcią wezmę udział w następnych kursach. Pozdrawiam ciepło i do zobaczenia ! 😆

 271. Skończyłam kurs bańkami chińskimi u Rafała – gorąco polecam! – masaż konkretny, szkolenie profesjonalne, atmosfera przyjazna;)

 272. Polecam wszystkim kursy prowadzone przez Rafała, świetnie przygotowany, dużo praktyki, grupy kameralne więc wszystkich ma na oku i pod kontrola ;)To był mój drugi kurs (R&T) ale na pewno nie ostatni:)

 273. Ukończyłam kurs masażu Relaks&Therapy, kurs masażu stóp, kurs masażu gorącymi kamieniami bazaltowymi. Jestem pod wrażeniem wiedzy prowadzącego kurs Rafała Uryzaja. Pozdrawiam 🙂

 274. Uczestniczyłam w kilku kursach prowadzonych przez Rafała jak również załapałam się na kurs hinduskiego masażu głowy prowadzony przez Iwonę. Dzięki kursom nabrałam pewności siebie w codziennej pracy. Choć wiem nie od dziś, że ciało i umysł człowieka są jedną całością to na kursach nauczyłam się ogólnego podejścia do masowanego ciała w sensie praktycznym 🙂 Miła atmosfera zajęć tez nie jest bez znaczenia, dlatego pozdrawiam w szczególności kurs R&T (luty-marzec 2011): Sylwia, Karolina, Ewa, Dominika no i Rafała tez pozdrawiam 🙂

 275. 🙂 kurs „Relax & Therapy” to już mój kolejny kurs u Rafała. tak jak zawsze przeprowadzony w rodzinnej atmosferze. duży nacisk na praktykę i takim właśnie sposobem bardzo dużo zostaje w głowie a nie sucha teoria tylko

 276. Polecam masaż bańką chińską! Muszę przyznać, że to był mój pierwszy kurs u Rafała (na pewno nie ostatni)i jestem bardzo zadowolona;) Miła atmosfera, profesjonalne podejście Rafała do przekazywanej wiedzy swoim kursantom. A co najważniejsze , duży nacisk na praktykę a nie na suchą teorię;) Jak dla mnie extra! Pozdrawiam;)

 277. Ukończyłem kurs technik orientalnych (masaż bambusem i miotełki bambusowe) kurs „Relax & Therapy” podstawy drenażu limfatycznego.Które prowadził Rafał. I kurs Hinduskiego masażu głowy,który prowadziła Iwona. poleca bardzo kursy Body-relax prowadzone przez Rafała i Iwonę, bardzo dużo wiedza na temat masażu którą przekazują w sposób ciepły z pasją, to jak masują nie można oderwać wzorku:-) panuje miła atmosfera można się skupić na tym co się robi.duży plus tych kursów to że skupiony jest na części praktycznej i technicznej wykonania masażu.materiały są bardzo fajnie i jasno napisane aż chcę się czytać nauczyłem się że masaż to nie tylko sztywna metodyka, to sama przyjemność wykonywania> pozdrawiam prowadzących Rafała i Iwonę,i całym sercem polecam kursy Body- relax. polecam gorącą wszystkim

 278. Odbyłam kurs masażu relaksacyjnego, bambusami, głębokiego stóp, podstawy drenażu imfatycznego, który prowadził Rafał. Jestem zadowolona, wszystko jasno i prosto wytłumaczył, przekazał nam bardzo dużo wiadomości. Rafał miał dobry kontakt z całą grupą, chętnie powtarzał techniki. Posiada duży zasób wiedzy i doświadczenia. Podczas zajęć był cierpliwy i wymagający. Natomiast Iwona w magiczny sposób nauczyła nas jak wykonać hinduski masaż głowy. Dziękuję Wam i serdecznie pozdrawiam z Zamościa 😆

 279. Zrobiłam niedawno kurs masażu gorącymi kamieniami u Rafała i jestem bardzo zadowolona. Rafał potrafi nie tylko przekazać wiedzę w profesjonalny i sympatyczny sposób. Pokazuje też, że masaż to nie tylko sucha teoria i technika, ale coś więcej. W każdym razie widać, że kocha to co robi. Polecam wszystkim kursy prowadzone przez Rafała, ja na pewno jeszcze się na któryś wybiorę 🙂

 280. Odbyłam kurs hinduskiego masażu głowy,prowadziła Iwona:) Wszystko było przedstawione w bardzo zrozumiały sposób.Iwona przekazywała wiedzę często przekraczającą ramy szkolenia (jeśli tylko ją o to poprosiliśmy). Otrzymaliśmy poza teorią wielu praktycznych wskazówek.gorąco polecam!!!

 281. Odbyłam kurs hinduski głowy w weekend. Polecam go. Prowadząca Iwona tak umie przekazać wiedzę, że notatki po powrocie do domu są już nie potrzebne:) Atmosfera panująca podczas zajęć z masaż Therapy & Relaks prowadzonych przez Rafała to czysto rodzinna przez co wiedza sama wpadał do głowy:) Spróbujcie sami a na pewno nie będziecie żałować!!!

 282. Wrażenia po kursie gorącymi kamieniami mega pozytywne!!!! Rafał to prawdziwy pasjonat,potrafi zarazić pasją i wprowadzić w podziw uczestników kursu:) Widać, że kocha to co robi! Jest profesjonalista, pozwala spojrzeć na masaż trochę z innej perspektywy niż uczą nas tego na studiach. To był mój pierwszy kurs, ale na pewno nie ostatni. Gorąco polecam:)

 283. Witam serdecznie 🙂 Bardzo GORĄCO polecam masaż gorącymi kamieniami 🙂 Rafał prowadzi kurs profesjonalnie, sprawnie i z wielką pasją. Kładzie nacisk na praktyczną część kursu.Chętnie odpowiada na wszelkie wątpliwości i pytania 🙂 A to wszystko w miłej atmosferze:-)

 284. Witam serdecznie! na poczatku chciałabym podziękować za wspaniałą i niezapomnianą atmosfere która panowała podczas kursu:) Wielkie pokłony za wartość i umiejętność przekazanej wiedzy. Ten kto wybiera kurs u Rafała Uryzaja znajdzie sie w rekach prawdizwego fachowcy z wieloletnim doświadczeniem i niezwykłym podejściem do masażu. Z zamiłowaniem pracuje w zawodzie i jest perfekcjonalista w tym co robi, ma świetnie podejście do ludzi! Jest cierpliwy, pomocny i wymagający co dobrze rzutuje na nasza prace:) Rafał zaraził mnie swoja pasja i podejsciem do masażu, kóre jest tak wyjatkowe..ze tego nie da sie opisac, wiec oczekuje informacji o następnych szkoleniach!:) Pozdrawiam gorąco

 285. ukończyłam kurs masażu gorącymi kamieniami prowadzony przez Rafała pełen profesjonalizm !!! 😆 dużym plusem jest to że jest postawienie na praktykę a anie na wałkowanie teorii 😆 zapewne jeszcze nie raz powrócę na kursy prowadzone przez Rafała 🙂

 286. Polecam wszystkim masaż gorącymi kamieniami!!! Pierwszy kurs u Rafała ale już dziś mogę powiedzieć, że zapiszę się na kolejny. Cudowna atmosfera, wielkie zaangażowanie prowadzącego, pełen profesjonalizm! Zdecydowanie Polecam!! 🙂

 287. Gorąco polecam Wszystkim masaż gorącymi kamieniami. Szkolenie przeprowadzone bardzo solidnie i w bardzo miłej atmosferze 🙂 Gorąco polecam 🙂

 288. Ukończyłam kurs masażu pałeczkami i miotełkami bambusowymi było super!!! Rafał świetnie prowadzi szkolenie- pełen profesjonalizm, duża cierpliwość i wyrozumiałość. polecam!!!! 🙂

 289. Hey! Byłam na kursie bańką chińską ijestem bardzo zadowolona! Rafał ma świetne podejście i dużo cierpliwości do uczących się, a co najważniejsze zrozumiale potrafi przekazać swoją wiedzę. Polecam wszystkim!!!

 290. U Rafał odbyłem kurs stemplami i bańką chińską; szczerze powiedziawszy pierwszy raz widziałem takie podejście do kursantów; pełen profesjonalizm przeplatany przydatnymi informacjami dotyczącymi pracy z pacjentem… czekaja mnie jeszcze bambusy i miotełki nie moge sie doczekać kursu.. Wszystkim gorąco polecam kursy u Rafała

 291. Witam serdecznie.Ostatnio ukończyłam kurs masażu gorącymi kamieniami.Polecam wszystkim ten kurs ze względu na profesjonalizm oraz zaangażowanie prowadzącego. Na kursie panuje miła atmosfera, a prowadzący chętnie udziela wszelkich informacji na temat masażu.

 292. Witam serdecznie 🙂 Polecam wszystkim kurs MASAŻU GORĄCYMI KAMIENIAMI, Pan Rafał prowadzi zajęcia profesjonalnie i praktycznie, chętnie odpowiada na zadawane pytania 🙂

 293. Witam serdecznie 😛 Ukończyłam kurs masażu gorącymi kamieniami, szkolenie zostało przeprowadzone profesjonalnie w miłej atmosferze 😆 wszystkim gorąco polecam !!!

 294. Kolejny kurs w którym uczestniczyłam „Relax and Therapy”. Masaż inny niż wszystkie…niesamowite odczucie jako osoba masowana,za to jako masażysta trzeba naprawdę wczuć się w atmosferę i dużo ćwiczyć. Oczywiście dzięki cierpliwości i podejściu indywidualnego do każdego uczestnika kursu przez Rafała nauka sprawia radość i nie jest tak straszna jak wygląda na początku. Z mojej strony szczerze polecam ten kurs no i oczywiście profesjonalizm prowadzącego.

 295. Do tej pory uczestniczyłam w czterech kursach masażu (gorącymi kamieniami, pałeczkami bambusowymi i bambusem oraz bańką chińską)prowadzonych przez Rafała i zdecydowanie mogę je polecić każdemu. Podczas każdego kursu panuje miła atmosfera, która pomaga uczestnikom w zapamiętywaniu wszystkich przekazywanych wiadomości. W masażu ważna jest praktyka, dlatego znaczna część kursu koncentruje się właśnie na niej. Prowadzący bez żadnego pośpiechu, wszystko szczegółowo wyjaśnia. Na pewno jeszcze nie raz będę uczestniczyć w kursach prowadzonych przez Rafała. 🙂

 296. Ukończyłam u Pana Rafała kurs masażu bańką chińską. Profesjonalizm, ogromne zaplecze umiejętności, a co najważniejsze celujące podejście do kursantów sprawia, że chce się wrócić do Pana Rafała na kolejne kursy 😆

 297. Byłam u Pana Rafała na szkoleniu z kamieni i technik orientalnych – pełen profesjonalizm:)))))))polecam!!!!!!!!

 298. Bylam juz na paru szkoleniach i kursach ostatnio zawitalam na kurs gorącymi kamieniami do Rafała i trzeba powiedzieć że ma świetne podejście i jest na moim pierwszym miejscu jako powadzący. Jak to sam powiedział ze chce nam przekazać jak najwiecej i jest nawet w stanie zostac po godzinach zebyśmy wszystko zrozumieli i wyczerpali temat do końca.Zwieźle mówiąc kurs prowadzony przez osobę z pasją jest najlepszym na jaki można iść. 😆

 299. Witam serdecznie :lol Brałam udział w kursie gorącymi kamieniami, z którego jestem bardzo zadowolona! Rafał jest profesjonalistą, który doskonale przekazuje posiadaną wiedzę, wyczerpująco udziela odpowiedzi na wszelkie pytania i można liczyć na jego fachową radę. Wszystkim gorąco polecam i zachęcam!’

 300. 😆 Witam! Rafał ma ogromną wiedzę,którą przekazuje z dużą odpowiedzialnością. Masaż to jego pasja i to po prostu się zauważa. Dziękuję za przekazaną wiedzę , a zdolnemu nauczycielowi życzę wytrwania w dotychczasowym stylu pracy. Polecam gorąco!’

 301. Polecam jak najbardziej każdemu kursy prowadzone przez Rafała.Uczestniczyłam już wcześniej w kursie masażu gorącymi kamieniami,z którego prowadzenia byłam bardzo zadowolona.Dlatego też ostatnio zdecydowałam się na ukończenie kursu technik orientalnych.Wszystko bardzo dokładnie wyjaśnione i zaprezentowane, prowadzący odpowiada na każde pytania. Nie ma pośpiechu w praktyce.Widać, że Rafał ma ogromną wiedzę i wielką pasję do tego co robi. Stara się przekazać kursantom jak najwięcej informacji.Podczas kursów jest bardzo miła atmosfera

 302. Ocena celująca ;D Przemiła atmosfera, profesjonalizm oraz łatwosć z jaką Rafał przekazuje wiedzę przemawia jak najbardziej za współpracą z takimi osobami, zatem polecam, polecam i jeszcze raz polecam;D

 303. Ukończyłam kurs u p.Rafała gorącymi kamieniami. Dużo przydatnych i życiowych informacji, zapewnione materiały szkoleniowe, miła atmosfera oraz pełen profesjonalizm. Serdecznie polecam

 304. ’Rafał szkolił mnie z zakresu masażu klasycznego oraz orientalnego,a konkretnie: masaż bambusem, masaż miotełkami bambusowymi i masaż stemplami ziołowymi. Jest osobą która potrafi w 100% podzielić się swoimi umiejętnościami i dopilnować aby każdy ruch był technicznie wykonany jak najlepiej. Skupialiśmy się na tym co najbardziej przynosiło trudności, dzięki czemu CAŁY masaż jest dla mnie rzeczą prostą w wykonaniu. Rafał jest osobą pozytywnie nastawioną do życia, dlatego każdy dzień szkolenia był nie tylko nauką ale dobrą zabawą dla wszystkich 😀 oczywiście polecam!!! 😉

 305. Uczestniczyłam w kursie masażu gorącymi kamienia w Poznaniu, szczerze polecam za profesjonalizm i zaangażowanie. Dużym plusem jest to, że nie traciliśmy czasu na teorię, którą dostaliśmy opracowaną w formie skryptu, a skupiliśmy się na praktyce. Po kursie bez obaw rozpoczęłam praktykę masażu w pracy. Polecam

 306. Hmmm i co tu jeszcze dodać pod taką ilością komentarzy? Jak dla mnie ocena celująca. Polecam 🙂

 307. ’Pan Rafał Uryzaj to profesjonalista, z którym warto współpracować i działać. Jego kursy to prawdziwa kopalnia wiedzy, gdzie dzieli się z uczestnikami swoim doświadczeniem. Polecam wszystkim kursy w firmie Body – Relax.

 308. Miałam niedawno okazję być uczestniczką kursu prowadzonego przez Rafała – „Relax&Therapy. No cóż, pewnie nic nowego tu nie napiszę, bo z przedmówcami w pełni się zgadzam – tak więc dołączam do grona zadowolonych kursantek. Jestem pełna podziwu dla zapału i profesjonalizmu tego młodego człowieka. Mam nadzieję, że uda mi się jeszcze nie raz skorzystać z doświadczenia Rafała. Ogromnym plusem szkolenia była niewielka, kameralna grupa i oby w kolejnych edycjach tak pozostało :)A Rafałowi życzę samych sympatycznych i pojętnych „kursantów” 🙂 Pozdrawiam z Torunia!

 309. Witam serdecznie 🙂 Brałam udział w 1 edycji kursu masaży orientalnych i gorącymi kamieniami organizowanych w Krakowie. Pana Rafała znalazłam na Goldenline i zaprosiłam do Krakowa aby zorganizował taki kurs. Byłam bardzo zadowolona. Pan Rafał jest profesjonalistą. Widać że masaż to jest właśnie to co lubi najbardziej a co najważniejsze umie to przekazać. Zawsze wyczerpująco odpowiadał na nasze pytania. Kursy te to 99% praktyka. Każdemu uczestnikowi kursu poświęcał tyle czasu ile na to potrzebował. Dodatkowym plusem jest to że Pan Rafał ma konkurencyjne ceny na rynku. Każdy z nas dostał skrypt, który jest dla nas taką małą ściągą oraz komplet baniek, miotełek i pałek bambusowych do masażu (co na innych kursach jest rzadkością albo nie ma tego wcale). Kurs ogólnie super 🙂 Polecam kursy prowadzone przez Pana Rafała Uryzaja i zapraszam wszystkich do wzięcia w nich udziału 🙂

 310. Witam! Byłam uczestnikiem kursu Relax & Therapy i chcę podzielić się swoimi pozytywnymi wrażeniami, zarówno z zakresu kompetencji organizatora, sporego doświadczenia i wiedzy, a także umiejętności jej przekazania :-). Pan Rafał ma świadomość, że głównie przez ćwiczenia nabieramy umiejętności, więc na nie właśnie kładzie nacisk. Teorię zawarł w obszernym skrypcie, który otrzymuje każdy z uczestników kursu. Potrafi stworzyć przyjazną atmosferę w ciągu kilku spotkań, jednocześnie serwująć spory pakiet wiedzy teoretycznej i praktycznej 🙄 Polecam, naprawdę warto 🙂

 311. Witam! Polecam wszystkim kursy prowadzone przez p.Rafała. Właśnie ukończyłam Kurs Gorącymi Kamieniami, jestem bardzo zadowolona z przekazanych informacji oraz techniki wykonywania masażu. Pełen profesjonalizm!!!

 312. Polecam kursy prowadzone przez Rafała pełen profesjonalizm.Szczególnie podobało mi się to że było mnóstwo ćwiczeń a nie sucha teoria.Mam nadzieje że jeszcze spotkamy sie na jakimś kursie.Pozdrawiam 🙂

 313. Polecam gorąco kurs gorącymi kamieniami! Nacisk na praktykę (co wg mnie jest najważniejsze), bardzo przydatne materiały szkoleniowe, cenne wskazówki prowadzącego oraz sympatyczna i miła atmosfera 🙂 Jednym słowem: WARTO!!!

 314. Kurs technik orientalnych + kurs masażu gorącymi kamieniami. Zgadzam się z przedmówcami, kurs to w 99% praktyka, która pozwala zapamiętać autorskie formy opracowania ciała. Do uzupełnienia wiedzy teoretycznej rozdawane są skrypty przygotowywane przez autora kursów. Dodatkowo po każdej z technik uczestnik otrzymuje sprzęt do jej wykonywania (tzn. np. po zakończeniu szkolenia z bańki chińskiej uczestnik odchodzi wyposażony już we własne bańki, co pozwala mu na szybkie rozpoczęcie pracy nową metodą). Kolejnymi plusami mogą być konkurencyjne ceny, czy też dobry kontakt z prowadzącym jeszcze na długo po zakończeniu kursu. Minusy: hmm.. ja mimo wszystko dodałbym więcej teorii do niektórych technik, która pozwoliłaby bardziej uzasadnić danych chwyt czy opracowanie. Podsumowując: Polecam kurs z tego względu, że po jego zakończeniu będziecie gotowi do podjęcia pracy daną techniką, przez co z rozszerzonym warsztatem będziecie mogli zdobywać nowych klientów. pozdrawiam

 315. Witam. Parę miesięcy wstecz miałem przyjemność uczestniczyć w kursie organizowanym przez p.Rafała i jestem bardzo zadowolony. Zajęcia prowadzone były w bardzo profesjonalny sposób. Szczególnie podobało mi się to że było mnóstwo ćwiczeń a nie sucha teoria. Mam na myśli to że wszystko co miałem się nauczyć nauczyłem się na kursie tak że nie trzeba było się nic uczyć w domu. Dodatkowym plusem było to że uzyskałem odpowiedź na każde zadane pytanie. Pełen profesjonalizm. Mam nadzieje że jeszcze kiedyś się spotkamy na jakimś kursie

 316. Witam! Odbyłam kurs prowadzony przez Rafała (gorące kamienie+techniki orientalne) i jestem bardzo zadowolona. Przekaz wiedzy praktycznej i teoretycznej był zrozumiały i wyczerpujący co pozwoliło na doskonale przyswojenie materiału. Przekazane treści dydaktyczne raczej nie pozwolą zapomnieć ogólnego zarysu prezentowanych technik 🙂 Kurs prowadzony był w małej grupce, dlatego też każdy z nas miał poświęconą uwagę ze strony prowadzącego. Rafał wykazywał się cierpliwością 🙄 Pokazywał kolejne ruchy tyle razy ile ktoś tego wymagał. Ogólna organizacja zajęć również bardzo dobra… Prowadzacy był zawsze na czas, wszystko było przygotowane i dopięte na ostatni guzik 🙂 Bardzo bardzo polecam kursy z Rafałem 😉 Sama wybieram sie na minimum jeszcze jeden własnie z tym prowadzącym 🙂

 317. Uczestniczyłam w kursie masaży orientalnych i w kursie masażu gorącymi kamieniami. Zgodnie z zapowiedzią Rafał poprowadził zajęcia z naciskiem na praktykę i udzielił wiele cennych wskazówek na temat pracy masażysty. Dużym atutem jest przystępna cena, bo wg mnie tego typu kursy są przesadnie drogie Pozdrawiam

 318. Prowadzący jest entuzjastą masażu i da się to odczuć…Profesjonalnie przygotowany do kursu i bardzo pomocne okazały się materiały szkoleniowe. Polecam! Jedynie brakowało w tle muzyczki, a był to kurs masażu gorącymi kamieniami!

 319. ’Polecam bardzo kursy Rafała są prowadzone na wysokim poziomie. uczestniczyłam w masażu gorącymi kamieniami. dobra organizacja, bardzo świetna praktyka, duży zasób wiedzy. po kursie też można liczyć na Rafała pomoc w różnych sprawach kosmetyków i przydatnych rzeczy do zaczęcia samodzielnie masować sprzęt oliwki wyposażenie itp

 320. Witam.Byłam organizatorem kursu prowadzonego przez mgr Rafała Uryzaja w Lublinie z kursów: masażu kamieniami, masażu bańką chińską, stemplami oraz masażu relaksacyjnego. Musze przyznać, że mgr Rafał swoje szkolenia prowadzi na najwyższym poziomie. Byłam bardzo zadowolona z przygotowanych materiałów, dla każdego z uczestników ale i również z zajęć praktycznych, które pod każdym względem były dokładnie i starannie przygotowane i przedstawione w sposób zrozumiały (oraz- i to się bardzo ceni- poprawianie indywidualnie każdego z ewentualnych błędów kursantów podczas ćwiczeń praktycznych !) Kurs był prowadzony naprawdę profesjonalnie pod każdym względem.A praktyka poparta bezbłędną wiedzą. Współpraca z prowadzącym była naprawdę przyjemna. Na pewno jeszcze nie raz,skorzystam z oferty Body-Relax.Gorąco polecam !

 321. Bardzo polecam kursy mgr Rafała!!! Są one prowadzone w bardzo dobrych warunkach, poswieca kazdemu duzo czasu na przyswojenie i opanowanie technik kazdego masazu, jasno i dokladnie wszytsko tlumaczy!!! Odbyłem u niego wiele kursow : goracymi kamieniami, bambusami, miotelkami bambusowymi, banka chinska, stemplami ziolowymi!!! Naprawde serdecznie polecam wszystkim ktorzy chca sie czegosc nauczyc!!! pozdrawiam i powodzenia!!!!

 322. Gorąco polecam kursy Rafała. Byłam uczestniczką kursu orientalnego obejmującego swym zakresem masaż bańką chińską, stemplami ziołowymi, pałeczkami bambusowymi oraz miotełkami bambusowymi. Na kursie spotkałam się z: rzeczowym przedstawieniem tematu zarówno pod względem teoretycznym jak i praktycznym, ale w sposób przystępny zarówno dla osoby związanej już z masażem jak i dla osób zaczynających przygodę z masażami (oceniam to z puktu widzenia mgr fizjoterapii którym jestem), przekazaniem szczegółowych skryptów (pamięć czasami ulotna) a skończywszy na wręczeniu kompletu przyrządów i nie ukrywam atrakcyjnej cenie kursu. 😆 Pozdrawiam i życzę sukcesów w dalszym rozwoju. Do zobaczenia!! 🙂

 323. Serdecznie polecam kursy prowadzone przez Pana Rafała 😉 To naprawdę wysoka jakość, rzeczowość i profesjonalizm za jakże przystępną cenę. Pozdrawiam i zachęcam każdego do korzystania z oferty Body Relax

 324. ’Uczestniczyłam w kursie masaży orientalnych (stemple ziołowe oraz bańką chińską ) . Kurs bardzo mi się podobał 🙂 Na początku otrzymałam profesjonalnie opracowane materiały szkoleniowe ,co jak dla mnie to duży plus 🙂 Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze. Prowadzący odpowiada na każde pytania wieć śmiało można się dużo nauczyć ,a co najważniejsze 99,9 % jest praktyki !!! :):):) polecam serdecznie 🙂 i na pewno skorzystam jeszcze z innych kursów bo wiem ,że będę zadowolona 🙂

 325. Możliwość uczestniczenia w kursie masażu gorącymi kamieniami była dla mnie niezapomnianą przygodą i nadzieją,że zdobyte umiejętności w Body-Relax zostaną przeze mnie wykorzystane na co dzień. Szkolenie przeszło moje oczekiwania – pozytywnie. Nie zawiodłam się. Przyjazna atmosfera w małej grupie pod fachowym okiem pana instruktora (Rafał Uryzaj) pozwoliła na szybkie opanowanie poszczególnych technik masażu.Do tego wyczerpujące odpowiedzi na zadawane pytania. Zamierzam zdobywać kolejne umiejętności w Body-Relax nie tylko ze względu na bogatą i ciekawą ofertę kursów ale przede wszystkim z uwagi na ludzi,którzy tworzą tak niepowtarzalną i przyjazną aurę dzięki której można poznawać i z powodzeniem odkrywać sztukę masowania.Jeszcze raz-bardzo DZIĘKUJĘ 🙂 i gorąco polecam naukę w Body-Relax

 326. Odbyłam kurs masażu gorącymi kamieniami i powiem, że przeszedł on moje oczekiwania. Bardzo solidnie i fachowo przygotowane zarówno samo szkolenie jak i materiały szkoleniowe. Poza tym prowadzący pełen pasji, który wręcz zaraża optymizmem i chęcią do masażu. Naprawdę gorąco polecam;-)

 327. Jestem bardzo zadowolony z kursów prowadzonych przez Rafała. Mimo młodego wieku posiada dużą wiedzę popartą sporym doświadczeniem. Zajęcia bardzo przemyślane i ciekawe. Przede wszystkim praktyka czyli konkrety, a teoria przygotowana dla każdego uczestnika kursu na fajnie sporządzonych skryptach. Może o „przystojności” nie będę się wypowiadał jak moja koleżanka wyżej z wiadomych względów;) – wybacz Rafał 😉 Pozdrawiam i polecam

 328. ’Jestem studentka AWfu, uczestniczylam w kursie technik orientalnych w Krakowie i uwazam ze szkolenie bylo przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie, sympatyczny prowadzacy odpowiadal (bez oznak znuzenia :-)) na kazde nasze pytanie, umial w profesjonalny i prosty sposob przekazac swoja wiedze. Ponadto atmosfera byla bardzo sympatyczna a materialy szkoleniowe swietnie przygotowane. Bardzo goraco polecam wszystkim!!!

 329. Polecam!!! Jeśli ktoś ceni sobie czas oraz możliwość pozyskania wiedzy uważam,że lepszego adresu nie ma:dobra organizacja,konkretne informacje,świetna praktyka,super atmosfera(ukończyłam masaż kamieniami pracuje non stop-zadowolenie i stali klienci więcej niczego mi nie potrzeba)Pozdrawiam!!

 330. ’POlecam!! Uczestniczyłam w kursie masażu kamieniami, jestem bardzo zadowolona. Bardzo duży nacisk na praktykę,co według mnie i myślę większości osób jest najważniejsze. Ponadto bardzo miła atmosfera i prowadzący odpowiadający na wszystkie pytania 🙂

 331. ’Jestem bardzo zadowolona z kursu (kurs masażu pałkami bambusa i miotełkami bambusowymi).Kurs na naprawdę wysokim poziomie: świetne pomysły, dobra organizacja, miła atmosfera i przede wszystkim ciekawe i przydatne materiały szkoleniowe…nie wspominając o przystojnym prowadzącym. POLECAM WSZYSTKIM :):):)

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.