Tomasz Tomasik

tomasz-tomasik

Nazywam się Tomasz Tomasik, od ponad 10 lat związany jestem z rynkiem Spa&Wellness.

Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Łodzi na wydziale Fizjoterapii. Już na studiach stawiałem pierwsze kroki, pracując jako masażysta w salonach typu Day Spa oraz w spa hotelowych. Praca ta pokazała mi zupełnie inny świat masażu niż ten, którego uczyłem się na studiach.

W trakcie studiów brałem czynny udział w szkoleniach, konferencjach oraz sympozjach. Gorąco polecam to każdemu studentowi. Doświadczenie i praktyka, jaką się zdobywa w trakcie studiów, pozwala stać się atrakcyjnym pracownikiem dla potencjalnego pracodawcy.

 Dzięki ukończonym kursom i posiadanej praktyce zaraz po studiach zostałem przyjęty na stanowisko szkoleniowca do jednej z wiodących firm kosmetycznych na rynku polskim. Praca ta dała mi możliwość poszerzenia wiedzy i uczestniczenia w wielu kursach poza granicami kraju. W trakcie pracy przeprowadziłem szkolenia w ponad 70 obiektach hotelarskich i w spa. Na swoim koncie mam około 1000 szkoleń, podczas których poznałem ponad 300 uczestników.

Największą moją pasją są techniki dalekowschodnie, relaksacyjne oraz energetyczne. Odpowiedni ruch, ucisk, dotyk oraz tempo masażu powodują, że na twarzy klienta pojawia się szczery uśmiech. Ogromną przyjemność i satysfakcję sprawia mi dzielenie się tą wiedzą z innymi.

Zapraszam na szkolenia z technik dalekowschodnich, Ayurvedy, rytuałów japońskiego masażu twarzy z akupresurą oraz masażu gorącymi kamieniami ratnaabhyanga.

Podczas szkoleń ćwiczymy do momentu, w którym każdy z uczestników ma utrwaloną wiedzę praktyczną. Tak, aby po szkoleniach samodzielnie pracować nad doskonaleniem techniki masażu.

Małe grupy ośmioosobowe oraz nieustanna praktyka pozwolą Wam osiągnąć sukces

Członek Klubu „Ludzie Masażu”

Nr karty członkowskiej 127/KLM/P/2017